تورهای گرجستان

گرجستان

گرجستان به دلیل مراکز گردشگری متعدد این کشور بیش از پیش رونق پیدا کرده است. قبل از سفر بهتر است از برخی موارد اطلاعاتی کسب نمایید تا سفری بدون مشکل داشته باشید. گرجستان در مرز بین آسیا و اروپا واقع شده و ساحلی بودن آن سبب به وجود آمدن مناظر زیبا در این کشور شده است. کوه ها، سواحل زیبا، آب و هوای مناسب، دره ها و... دست به دست هم خواهند داد تا سفری لذت بخش برایتان فراهم نمایند. در سفر به گرجستان گشت و گذار در هر نقطه از این کشور برایتان لذت بخش خواهد بود. سفر به گرجستان از طریق مراکز مختلفی امکان پذیر می باشد که بهترین روش را می توان شرکت در تور گرجستان دانست. جهت شرکت در این تور می توانید از طریق مراجعه به وب سایت های اینترنتی اقدام نمایید.

سفر به گرجستان با راه و رسم سفر

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای گرجستان بهار 98 و همچنین تور لحظه آخری و ارزان گرجستان را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را برای آنها رقم بزند. می توانید با انتخاب و رزرو تور گرجستان از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند. قیمت تور گرجستان با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.

آب و هوای گرجستان

آب و هوای گرجستان نسبت به وسعت کم این کشور متفاوت می باشد اما بیشتر نواحی این کشور از آب و هوای کوهستانی برخوردار است. آب و هوای بخش های شرقی گرجستان قاره ای می باشد و همچنین در نواحی غربی آن آب و هوای نیمه گرمسیری حاکم می باشد. در نواحی کم ارتفاع و نزدیک ساحل دریای سیاه آب و هوای گرم و خشک بر منطقه حاکم می باشد. در مناطق ساحلی شاهد بارش به وفور باران هستیم که گشت و گذار در این منطقه به دلیل مناسب بودن هوا و بارش باران رویایی خواهد بود. 

جاذبه های گردشگری گرجستان

قلعه ناریکالا را می توان یکی از مهمترین جاذبه های توریستی گرجستان به شمار آورد که قدمت آن به قرن 4 ام بر می گردد. این قلعه به دلیل قرار گرفتن بر روی تپه از همه جای شهر تفلیس گرجستان قابل مشاهده می باشد که منظره ای زیبا ایجاد خواهد نمود. کوه قازبگی از دیگر اماکن گردشگری این کشور می باشد که در سفر به گرجستان حتما توجه شما را جلب خواهد نمود. این کوه برای علاقمندان به ورزش ها هیجان انگیز و پیاده روی مناسب خواهد بود. از دیگر جاذبه های گرجستان می توان به اوپلیستسیخه، کلیسای گرگیتی ترینتی، متسختا، واردزیا، کلیسای سامبا تفلیس، پل صلح تفلیس، برج الفبا باتومی، مجسمه علی و نینو باتومی و ... اشاره کرد. که هر یک ارزش دیدن خواهد داشت.

بهترین غذا های گرجستان

تمامی شهر های گرجستان ارزش گردش خواهند داشت چرا که هر یکی از شهر های این کشور مملو از مناطقی است که برای گردشگران جلب توجه خواهد نمود. قبل از سفر به گرجستان باید از تمامی هزینه های سفر اطلاع داشته و سپس اقدام نمایید. همچنین باید برنامه ای جهت گردش در این کشور مشخص نمایید. خورد و خوراک از جمله مواردی است که هر گردشگری تمایل خواهد داشت که از غذاهای محلی و اصیل گرجستان اطلاع داشته باشد. کاچاپوری را می توان به عنوان یکی از مرسوم ترین غذا های این کشور دانست که از ترکیب نان و پنیر تشکیل می شود اما بسیاری کاچاپوری را با تخم مرغ میل می نمایند. خینکالی یکی دیگر از غذا های محبوب این کشور می باشد که داخل خمیر را از مواد خوردنی پر می کنند. لوبیو یکی از غذاهای گیاهی این کشور می باشد که می توانید آن را در هر رستورانی بیابید.

هتل های گرجستان

هتل ها از جمله مهمترین مراکز در سفر به گرجستان به شمار می روند که در گرجستان شاهد فعالیت هتل های رنگارنگ هستیم که هر یک از نظر قیمت و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند. هتل کانتینت کرون پلاس یکی از بهترین هتل های گرجستان می باشد که منظره ای زیبا داشته و اقامتی آرام برایتان مهیا خواهد نمود. هتل بتسیس به دلیل دکوراسیون لوکس خود مورد توجه بسیاری قرار گرفته است که قیمت مناسب آن نیز دلیل انتخاب بسیاری می باشد. از دیگر هتل های گرجستان می توان به زپ پالاس، هتل شاین روستاولی، ریور ساید، هالیدی این و... اشاره کرد.

باید ها و نباید های سفر گرجستان

مردم گرجستان مهربان ترین مردم در اروپا می باشند که از شما استقبال خواهند کرد. تمامی نقاط گرجستان امن می باشد و می توانید به پلیس ها اعتماد نمایید. عفونت روده ای ژیاردیا در برخی نقاط گرجستان رایج است بنابراین باید مواظب باشید. در وارد شدن به کلیسا ها باید دقت نمایید که حجاب خود را رعایت نموده و با لباس تمیز وارد شوید. بهتر است در این سفر راجب روسیه سخنی به زبان نیاورید چرا که ممکن است سبب دعوا یا مشاجره شود. مردم گرجستان علاقه دارند که تجربه شما از سفر به این کشور را جویا شوند و بهتر است به خوبی به آنها پاسخ دهید.