در صورت عدم مشاهده پکیج مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های ترکیبی گرجستان

تورهای ترکیبی گرجستان

تفلیس

تفلیس یا تبلیسی پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است. این شهر در دو طرف رود متکواری قرار داشته و جمعیتی حدود ۱٫۵ میلیون در آن زندگی می‌کنند.

تفلیس در جنوب شرق اروپا قرار گرفته‌است، موقعیت مکانی تفلیس یعنی قرارگیری در مسیر شرق و غرب، این شهر را نقطهٔ اتصال امپراتوریی‌های رقیب گوناگون قرار می‌داده‌است و امروزه موقعیت آن را به عنوان یک مسیر مهم برای انرژی جهان و پروژه‌های بازرگانی تضمین می‌کند.

باتومی

باتومی شهری بندری بر کرانهٔ دریای سیاه و در کشور گرجستان است.باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان است و مرکز جمهوری خودمختار آجارستان می باشد که در کرانه جنوب غربی گرجستان در کرانه دریای سیاه قرار گرفته است.این شهر در منطقه نیمه گرمسیری در دامنه رشته کوه قفقاز استقرار یافته است.

بخش بزرگی از اقتصاد باتومی بر حول توریسم و قمار گردش می کند ، اما شهر به نوبه خود بندری مهم می باشد و صنایعی مانند کشتی سازی، مواد غذایی فرآوری شده و صنایع سبک را دارا می باشد.از سال 2010 با تاسیس ساختمانهای بلند مرتبه مدرن و بازسازی بافت بناهای قرن 19 در شهر قدیمی تاریخی متحول شده است.