تله کابین لنکاوی

Cable Car Langkawi

یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی که مسافران تور لنکاوی در سفر خود در این جزیره می توانند امتحان کنند، تله کابین آن می باشد. تله کابین در قسمت بالای کوه مات سین کانگ در ارتفاع 7.8 متری واقع شده است و سفر با آن تفریباً 15 دقیقه زمان می برد. در تله کابین لنکاوی می توانید شدیدترین شیب در دنیا را تجربه می‌کنند. برای آشنایی بیشتر آژانس راه و رسم سفر را دنبال کنید.

تله-کابین-لنکاوی

گردشگران و مسافران تور مالزی می توانند در این تله کابین مناظر شگفت انگیز از کوه ها، دره ها، جزیره و دریای آندامان را تماشا کنند. ورودی تله کابین لنکاوی در روستای شرقی  واقع در دامنه کوه مات سین کانگ در منطقه پاتای کوک قرار دارد. بعد از تهیه بلیط، مسافران به طرف محل سوار شدن به تله کابین حرکت می کنند. هر نیم دقیقه گوندولاها (تله کابین) حرکت می کند و ظرفیت آنها ۶ نفر است. صف طویلی از مسافران برای سوار شدن به این تله کابین ها وجود دارد و هر بار که کابین می آید ۶ نفر در آن سوار می‌شوند. همچنین امکان راندن این تله کابین‌ها توسط مسافران نیز وجود دارد، امّا، باید این موضوع را با مسئول مربوط در ایستگاه پایینی در میان بگذارید.

قبل از اینکه تله کابین شروع به حرکت کند، درب هایش به طور خودکار بسته می‌شوند. یک پنجره کوچک در بالای کابین قرار دارد که به عنوان تهویه عمل می کند، دو قسمت نیز برای سوار شدن به آن در نظر گرفته شده است.

در ایستگاه های مختلف تله کابین لنکاوی  امکانات زیادی در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید و لذت ببرید. ایستگاه پایه در اورینتال ویلیج قرار دارد که پر از فروشگاه های عجیب و جالب است و فضاهایی برای صرف خوردنی نیز دارد. 

تله-کابین-لنکاوی-مالزی

می توانید از هنرمندان محلی بخواهید که کاریکاتورتان را در همان لحظه و جلوی خودتان نقاشی کنند. همچنین گرفتن عکس داخل تله کابین نیز از دیگر سوغات های جالب این سفر است. صنایع کوچک، هدایا و انواع سوغاتی ها در ایستگاه ها به فروش می رسد که یکی از این سوغاتی های جالب ماکت دست تان است که هنرمندان به وسیله موم آن را درست می کنند و می توانید رنگ آنها را خودتان انتخاب کنید.

یک صندوق پست در ایستگاه بالایی در ارتفاع ۷۰۸ متری وجود دارد و این امکان را برایتان فراهم می‌کند که نامه، کارت پستال و چیزهای دیگر را برای هر کسی که دوست دارید و در هر منطقه که هست، ارسال کنید. حمام و توالت های رایگان نیز در این منطقه در دسترس هستند.

تله-کابین-مالزی