آژانس مسافرتی راه و رسم سفر آماده ارائه بهترین خدمات مسافرتی با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید با انتخاب تور فرانسه یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید. قیمت تور فرانسه با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.

تور های نوروز فرانسه

تورهای نوروز فرانسه

اگر شما هم جزو آن دسته از گردشگران هستید که حساسیت زیادی در انتخاب مقصد سفر دارید، بهتر است سفر به فرانسه را انتخاب کنید چرا که اروپا قاره ای هیجان انگیز و زیبا است. علاوه بر آن، فرانسه آنقدر تنوع فرهنگی و جاذبه های گردشگری متفاوت دارد که می تواند تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد.

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1403 فرانسه را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را برای آنها رقم بزند. شما عزیزان می توانید با انتخاب و رزرو تور فرانسه از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید.

از طرفی گسترش صنعت گردشگری در فرانسه باعث رونق شهر ها و کشور های اتحادیه اروپا شده است به همین دلیل در سفر به فرانسه هیچ گونه دشواری و مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد چرا که هتل ها، مسافرخانه ها، رستوران ها، مراکز خرید و مجتمع های تفریحی مجلل و مدرن در فرانسه ساخته شده است. بنابراین پیشنهاد می شود تور نوروز 1403 فرانسه را از دست نداده و جاذبه های گردشگری فرانسه را تجربه کنید.

خدماتی که آژانس راه و رسم سفر برای تورهای نوروز 1403 فرانسه در نظر دارد:

ویزای شینگن

بلیط رفت و برگشت

اقامت در هتل

ترانسفر فرودگاهی

راهنمای فارسی زبان

بیمه مسافرتی

گشت شهری

ویزای شنگن:

برای ورود به منطقه شنگن نیاز به ویزای شنگن دارید. این ویزا، ورود به ۲۶ کشور عضو این پیمان را جواز می‌دهد و دارنده این ویزا می تواند برای مدت‌ زمان و شرایطی مشخص به هریک از کشورهای عضو پیمان شنگن سفر کنند. ماهیت و هدف از سفر متقاضی تعیین کننده، نوع و مدت زمان ویزای شنگن خواهد بود. به بیان دیگر اینکه هدف از سفر شما شرکت در توری گردشگری است یا انجام فعالیتی تجاری و یا صرفا توقف چند ساعته در یکی از کشورهای عضو، نوع ویزا و مدت اعتبار آن را تعیین خواهد کرد.

ویزای شنگن می‌تواند توسط هر یک از کشورهای عضو این پیمان صادر شود و به رعایت برخی قوانین، دارنده آن می‌تواند در مدت زمان اعتبار ویزا بدون مشکل در هر یک از کشورهای منطقه شنگن تردد نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای شینگن، اینجا کلیک کنید.

آژانس راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند. قیمت تورهای نوروز 1403 فرانسه با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.