مرکز خرید اولیویوم استانبول

Olivium Shopping Center

در سفر به استانبول با برنامه‌ ریزی دقیق و مناسب و اطلاع از آدرس مراکز خرید و امکانات و خدمات هر یک از آن‌ها، می‌توانید با توجه به محل اقامت خود بهترین مرکز تجاری را برای خرید انتخاب کنید. آژانس راه و رسم سفر در این بخش قصد دارد تا به معرفی یکی از مراکز خرید استانبول به نام مرکز خرید اولیویوم بپردازد، در ادامه با ما همراه باشید.

به منطقه زیتون بورنو بروید با یک ساختمان بزرگ مواجه می شوید که این همان مرکز خرید اولیویوم استانبول است. زمانی که وارد این مرکز شوید اولین چیزی که شما را جلب می کند گردشگران زیاد ایرانی است.

مطمئنا مهم ترین دلیل حضور تعداد زیاد ایرانی ها در این مرکز وجود تعداد غرفه های اوت لت است و براحتی می توانید اجناس برندهای مختلف را با قیمت مناسب خریداری کنید.

زیتون بورنوی یک منطقه کارگر نشین است که برای اینکه آن منطقه هم توسعه پیدا کند در سال ۲۰۰۰ یک مرکز خریدبزرگ را احداث کردند. همانطور که گفته ایم در این مرکز خرید پوشاک را با قیمت مناسب بفروش می رسانند.

این مرکز خرید دارای ۱۱۸ تا فروشگاه است و می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود را از این مغازه ها خریداری کنید. ویترین هرکدام از مغازه ها با سلیقه های متفاوتی چیده شده اند و جلب توجه بسیاری می کنند و افراد مختلفی را به خود جذب می کند.

در ویترین هرکدام از مغازه ها می توانید اجناس برتر از برندهای دنیا را با قیمت های مناسب خریداری کنید.  اکثر مغازه ها دور تا دور رینگ ها وجوددارد و انتهای سقف را با یکسری حباب و لامپ تزیین کرده است که این می تواند به مرکز خرید یک جلوه بسیار عالی بدهد و نمای داخل سالن را زیباتر نشان دهد. زمانی که باران ببارد، برخورد باران را به شیشه های سقفی خواهید دید و این هیجان خرید را در شما بیشتر می کند.

خب گفته ایم که این یک مرکز خرید بسیار بزرگ است که دارای ۶ سالن سینما و ک سالن تئاتر است که می توانید بعد از  خرید، فیلم سینمایی مورد نظر خود را ببینید یا به تماشای یک تئاتر عالی بنشینید.

و کسی نیست که علاقه به بولینگ نداشته باشد این مرکز برای  افرادی که هیچگونه  علاقه ای به خرید کردن ندارند و فقط به عنوان همراه وارد این مرکز شده اند، تفریحات لازم را در نظر گرفته اند تا این افراد خسته نشوند.

بعد از یک خرید حسابی مطمئنا شما گشنه یا تشنه هستید و اولیویوم تمام جوانب را در نظر گرفته است و رستوران و کافه تریا با تنوع غذای را راه اندازی کرده است و می توانید یکساعت آرامش در این مکان ها داشته باشید.

آدرس مرکز خرید اولیویوم:

مرکز خرید اولیویوم، همه روزه از 10 صبح تا 10 شب باز است.

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید میتوانید به آژانس راه و رسم سفر مراجعه کنید. آژانس مسافرتی راه و رسم سفر آماده ارائه بهترین خدمات مسافرتی با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید با انتخاب تور استانبول یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.