باغ پروانه ها و دنیای حشرات پوکت

Butterfly Garden and Phuket Insect World

پوکت بزرگ ترین و معروف ترین جزیره‌ی تایلند است که در میان ایرانی‌های اهل سفر هم بسیار محبوب شده است. این جزیره حتی در میان گردشگران خارجی هم طرفداران خودش را دارد. آژانس راه و رسم سفر در این بخش قصد دارد تا به معرفی یکی از جاذبه های دیدنی پوکت، به نام باغ پروانه ها و دنیای حشرات بپردازد، در ادامه با ما همراه باشید.

1

باغ دنیای پروانه ها و دنیای حشرات مسافت کمی تا مرکز شهر دارد و به جرات می توان گفت که از زیباترین و محبوب ترین باغ هایی است که در کشور تایلند وجود دارد.  گردشگران و مسافران تور پوکت می توانند با رفتن به باغ پروانه ها و دنیای حشرات هر گونه پروانه و حشره را مشاهده کنند.

تعداد زیادی پروانه به صورت آزاد در محیط باغ در حال پرواز هستند که منظره ای رویایی و خیره کننده ای را خلق می کند. داخل باغ دنیای پروانه ها و حشرات پوکت گونه های مختلفی از حشرات را پرورش می دهند و در بین درختان می توانید کرم های ابریشمی که در حال رشد کردن هستند را مشاهده کنید.

در قسمتی از باغ تعداد زیادی از حشراتی مانند رتیل های پرنده خوار و عقرب ها وجود دارد، همچنین موزه بزرگی برای نمایش وسایل ابریشم بافی وجود دارد که افراد محلی تایلند را در حال کار کردن نشان می دهد. همچنین مسافران می توانند از تخفیف ویژه ای که برای کودکان وجود دارد استفاده کنند و همچنین برای استراحت و آرامش، پاهای خود را داخل حوض هایی که پر از ماهی است قرار بدهند.

اگر قصد سفر به پوکت را دارید میتوانید به آژانس راه و رسم سفر مراجعه کنید. آژانس مسافرتی راه و رسم سفر آماده ارائه بهترین خدمات مسافرتی با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید با انتخاب تور پوکت یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.