ساحل کاتا پوکت

Kata Beach Phuket

پوکت بزرگ ترین و معروف ترین جزیره‌ی تایلند است که در میان ایرانی‌های اهل سفر هم بسیار محبوب شده است. این جزیره حتی در میان گردشگران خارجی هم طرفداران خودش را دارد. آژانس راه و رسم سفر در این بخش قصد دارد تا به معرفی یکی از جاذبه های دیدنی پوکت ، به نام ساحل کاتا بپردازد، در ادامه با ما همراه باشید.

ساحل-کاتا-پوکت-تایلند

ساحل کاتا یک خلیج دلپذیر١.٥ كيلومتر است که چند دقیقه با جنوب ساحل کارون فاصله دارد. بیشتر مسافران تور پوکت برای ماسه های سفید و آب های شفاف جذب ساحل کاتا و این خلیج محبوب که پر از درختان خرما و رستوران های بزرگ و هتل ها و اقامتگاه های متنوع است میشوند .

شمال این ساحل یک ساحل مرجانی مناسب غواصی وجود دارد بیشتر امکانات رفاهی ساحل کاتا که در غرب پوکت  است نزدیک ساحل است توریستها از ماه می تا ماه اکتبر، برای موج سواری این خلیج را انتخاب میکنند و از ماه نوامبر تا آوریل ساحل  مناسب آفتاب گرفتن است.ساحل کاتا پوکت دارای دو منطقه میباشد که اولی منطقه اصلی و کانونی که در انتهای شمالی نزدیک به ساحل همجوار ساحل کارون است و منطقه کاتا جنوبی که بیشتر اقامتگاه ها اینجا قرار دارند.

بازدیدکنندگان ساحل کاتا طیف گسترده ای از فروشگاهها و مراکز خرید مانند فروشگاههای سوغاتی تایلندی و مینی مارکت ها  تا بوتیک های مد جدید را در اینجا مشاهده میکنند.

ساحل-کاتا-پوکت

اگر قصد سفر به پوکت را دارید میتوانید به آژانس راه و رسم سفر مراجعه کنید. آژانس مسافرتی راه و رسم سفر آماده ارائه بهترین خدمات مسافرتی با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید با انتخاب تور پوکت یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.