در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز عمان

تورهای نوروز عمان

تورهای نوروز 1402 عمان

عُمان کشوری در شرق شبه جزیرهٔ عربستان است که پایتخت آن شهر مسقط است. عمان از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان منتهی می‌شود، از جنوب با یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحدهٔ عربی مرز زمینی و با ایران مرز دریایی دارد.

بخش کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگهٔ هرمز قرار دارد که مسندم نام دارد. این بخش از سرزمین اصلی جدا افتاده‌است. منبع اصلی درآمد این کشور، نفت است. هر چند نسبت به همسایگان، این کشور تولید کننده متوسطی است. کشاورزی و ماهی‌گیری نیز دو منبع مهم درآمد در عمان هستند. منبع جایگزین دیگر، گردشگری است.

جاذبه های گردشگری عمان در نوروز 1402

کشور عمان می‌تواند با جاذبه‌های توریستی شگفت انگیز شترسواری در صحرا، بازارهای محلی و غروب خورشید در کنار دریا  لذت‌بردن از آفرود سواری، غواصی در آب‌های نیلگون و لمسِ اعماق اقیانوس، قایق‌سواری در کنار صدها دلفین، دره‌نوردی و پیاده‌روی در بستر وادی‌ها (رودهای موسمی) و تماشای لاک‌پشت‌هایی که در زیر نور ماه برای تخم‌گذاری به ساحل می‌آیند، تعطیلات فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.

برخی از نقاط گردشگری کشور عمان عبارت اند از:

مسجد جامع سلطان قابوس

خانه‌ اپرای رویال مسقط

ساحل السیفه

گذرگاه مارها و .......

سفر به عمان در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 عمان و همچنین تور لحظه آخری و ارزان عمان را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 عمان از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور عمان نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.