در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز مسقط

تورهای نوروز مسقط

تورهای نوروز 1402 مسقط

مسقط پایتخت و بزرگترین شهر کشور عمان به حساب می‌آید و در همسایگی دریای عرب قرار گرفته و بخش عمده ای از جذابیت خود را مدیون همین موقعیت جغرافیایی خود است. این کشوردر حال حاضر یکی از بهترین مناطق آسیایی از نظر شاخص کیفیت زندگی است که در سال 2021 رتبه اول آسیا را در این زمینه به دست آورد. این امر باعث شده، زندگی مسقط برای خیلی از افراد به یک دغدغه تبدیل کرده.  مهم تر از همه اینکه، اینک شهر مسقط عمان به جمع برترین مقاصد توریستی آسیا پیوسته و نگاه جهان را به خود دوخته است.

جاذبه های گردشگری مسقط در نوروز 1402

شهر مسقط ، شاید به نظر کوچک و خالی از جاذبه باشد اما طبیعت بکر و شگفت انگیز آن را از دست ندهید. در طی گردش‌ در طبیعت ناب نزدیک این شهر کوچک، گاه حتی باید از آب‌های کم عمق عبور کرده و یا برای رسیدن به مقصد شنا کنید! این شهر برای کسانی که عاشق ریگ‌های روان کویر هستند نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

برخی از نقاط گردشگری مسقط عبارت اند از:

مسجد جامع

بازار مطرح

کوه اخضر

استخر طبیعی بیمه

آبگرم‌های نخل

جزایر دِیمانیات و...

سفر به مسقط در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 مسقط و همچنین تور لحظه آخری و ارزان مسقط را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 مسقط از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور مسقط نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.