در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز کوش آداسی

تورهای نوروز کوش آداسی

تورهای نوروز 1402 کوش آداسی

کوش آداسی در واقع یک جزیره است که در فاصله ی ۷۱ کیلومتری از آیدین ترکیه قرار گرفته است. وقتی به شکل توپوگرافیک شهر کوش آداسی نگاه می کنیم، کاملا این برای ما قابل درک می شود که چرا می گویند کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه قرار گرفته است. از لحاظ جغرافیایی و تقسیمات کشوری، کوش آداسی از جنوب با جزیره ی دیلک و از سمت شمال با پاموجاک و همچنین سلجوق همسایه است.

کوش آداسی یکی از نزدیک ترین شهرهای ترکیه ای نزدیک به جزایر یونان است و همین فاصله ی کمش باعث شده است تا خیلی ها برای رفتن به این جزیره مشتاق تر باشند! در حال حاضر با توجه به سرشماری ها و آمارهایی که منتشر شده است، کوش آداسی دارای جمعیتی نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر است.

یکی از ویژگی های بسیار مثبت شهر کوش آداسی از لحاظ جغرافیایی این است که دسترسی به جزیره های اطراف از طریق این شهر بسیار آسان است. از معروف ترین این جزایر هم می توانیم به پرگاموم و پاموکاله اشاره نماییم.

جاذبه های گردشگری کوش آداسی در نوروز 1402

شهر کوش آداسی سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می‌کند؛ شاید فکر کنید جاذبه های کوش‌آداسی آنقدر زیاد نیست و فقط هتل‌های زیبا و سواحل دریا مسافران را به سمت این شهر می‌کشاند. اما جاهای دیدنی کوش‌ آداسی کم نیستند و حتی برخی از آن‌ها در دنیا کم نظیرند و همه سنین و همه سلایق را پوشش می‌دهد. در اینجا تلاش بر این است که بهترین جاهای دیدنی کوش‌ آ‌داسی را نام ببریم، اما تعداد و تنوع آنها بسیار است و بهتر است که قبل از سفر آنها را بشناسید و برایشان برنامه ریزی کنید.

برخی از نقاط گردشگردی کوش آداسی عبارت اند از:

ساحل بانوان کوش آداسی

شبه جزیره دیلک کوش آداسی

تئاتر باستانی میلتوس کوش آداسی

منطقه پری‌ین کوش آداسی

منطقه بندرگاه کوش آداسی

شهر قدیمی افسوس کوش آداسی و...

سفر به کوش آداسی در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 کوش آداسی و همچنین تور لحظه آخری و ارزان کوش آداسی را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 کوش آداسی از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور کوش آداسی نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.