در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز کوالالامپور

تورهای نوروز کوالالامپور

تورهای نوروز 1402 کوالالامپور

شهر کوالالامپور پایتخت مالزی، از زیباترین شهرهای جنوب شرقی آسیا با جاذبه های گردشگری متنوع توانسته در لیست انتخابی گردشگران مختلف قرار بگیرد. کوالالامپور در ایالت سلانگور واقع شده است و مستقیما زیر نظر دولت مالزی قرار دارد. در این نوشتار با جاذبه های کوالالامپور و شرایط سفر به مالزی آشنا خواهیم شد.

جاذبه های گردشگری کوالالامپور در نوروز 1402

کوالالامپور با جاذبه های متعددی توانسته در سال های اخیر به یکی از کشورهای مورد علاقه گردشگران تبدیل شود. این جاذبه ها شامل برج های دوقلو، آکواریوم و پارک آبی و موزه های متعدد در سطح شهر است. برج های دوقلوی کوالالامپور یا برج های پتروناس از بلندترین و معروف ترین آسمان خراش های جهان هستند که به نماد کشور مالزی تبدیل شده اند. این آسمان خراش در 88 طبقه و در دهه 80 میلادی بنا شد، و از طریق مرکز خرید سویا به هم متصل شده اند. این برج ها در نزدیکی نمایشگاه klcc قرار دارند که گاه به اشتباه به همین نام شناخته می شوند.

یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی کوالالامپور به ویژه برای خانواده ها پارک آبی است. این پارک زیبا بازیِ مشهور و هیجان انگیزی به نام مانسون دارد که شامل تونل آبی است و فرد می تواند با سرعت 60 کیلومتر در ساعت روی آب سر بخورد.

سفر به کوالالامپور در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 کوالالامپور و همچنین تور لحظه آخری و ارزان کوالالامپور را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 کوالالامپور از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور کوالالامپور نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.