در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز هند

تورهای نوروز هند

تورهای نوروز 1402 هند

کشور هند، کشور رنگ ها و معابد و ادیان است. این کشور در جنوب قاره آسیا واقع شده است و از سه جهت با دریا و اقیانوس احاطه شده است. این کشور دومین کشور پرجمعیت جهان است. همچنین بیشترین مقدار طلا در جهان نیز متعلق به کشور هند می باشد. برای سفر به هند نکاتی وجود دارد که اولین آنها آشنایی با فرهنگ و تاریخ این کشور است.

هند کشوری است که از تاریخی کهن برخوردار است. در طول سالیان گذشته کشور هند امپراتوری ها و حکومت های مختلف را به خود دیده است و از فرهنگ های مختلف به آن وارد شده اند و فرهنگ آن را متاثر کرده اند. یکی از فرهنگ هایی که به شدت بر فرهنگ هند تاثیر گذاشته است فرهنگ ایرانی و زبان فارسی است که امروزه نیز کلمات زیادی از زبان فارسی را در زبان هندی مشاهده می کنیم. این کشور به دلیل داشتن انواع ادیان مختلف لقب مهد ادیان و آیین ها را از آن خود کرده است.

جاذبه های گردشگری هند در نوروز 1402

هند دارای تعداد بسیار زیادی جاذبه گردشگری است. انواع معابد، انواع غارهای طبیعی از جمله غارهای آلوارم و یا مصنوعی، پارک های جنگلی، جاذبه های طبیعی و همه این موارد این کشور را به یک کشور توریست پذیر تبدیل کرده اند. از جمله جاذبه های توریسی هند تاج محل، معروف ترین بنای هند، آرامگاهی است که به دستور شاه جهان برای یادبود همسر درگذشته اش ساخته شد. این بنا از معماری اسلامی و کهن بهره می برد. برای بازدید از این بنا باید به بخش آگرا بروید. بهترین زمان بازدید نیز هنگام طلوع یا غروب خورشید است زیرا بنا در زیباترین حالت خود قرار می گیرد. غارهای آجانتا و الورا این مجموعه غارها در اورنگ آباد واقع شده اند. در واقع این غارها معابدی هستند که بوداییان در زمان های گذشته برای عبادت و زندگی در دل کوه تراشیده بودند و هر کدام از چندین و چند بخش مختلف تشکیل شده اند.

سفر به هند در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 هند و همچنین تور لحظه آخری و ارزان هند را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 هند از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور هند نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.