در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز ترکیبی گرجستان

تورهای نوروز ترکیبی گرجستان

تورهای نوروز 1402 ترکیبی گرجستان

تفلیس در جنوب شرق اروپا قرار گرفته‌است، موقعیت مکانی تفلیس یعنی قرارگیری در مسیر شرق و غرب، این شهر را نقطهٔ اتصال امپراتوریی‌های رقیب گوناگون قرار می‌داده‌است و امروزه موقعیت آن را به عنوان یک مسیر مهم برای انرژی جهان و پروژه‌های بازرگانی تضمین می‌کند.

باتومی شهری بندری بر کرانهٔ دریای سیاه و در کشور گرجستان است.باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان است و مرکز جمهوری خودمختار آجارستان می باشد که در کرانه جنوب غربی گرجستان در کرانه دریای سیاه قرار گرفته است.این شهر در منطقه نیمه گرمسیری در دامنه رشته کوه قفقاز استقرار یافته است.

جاذبه های گردشگری ترکیبی گرجستان در نوروز 1402

اگر چه گرجستان از نظر مساحتی چندان کشور بزرگی نیست اما جاذبه های دیدنی زیادی را در خود جای داده است، کشوری که به خوبی توانسته سنت و مدرنتیه را در کنار هم نگه دارد و تجربه های فوق العاده ای برای گردشگرا رقم بزند و سالانه پذیرای ۲ میلیون گردشگر از سراسر جهان است.

بیشتر توریست هایی که برای دیدنی های گرجستان به این کشور سفر می کنند به پایتخت این کشور یعنی شهر تفلیس می روند اما همه ی جذابیت های این کشور دوست داشتنی فقط در پایتخت آن نهفته نیست.

برخی از مناطق گردشگری گرجستان عبارت اند از:

 کلیسای جامع مادر مقدس باتومی

پل صلح تفلیس

تله کابین آرگو باتومی

دریاچه لاک پشت تفلیس

آبشار ماخونتستی باتومی

مجسمه علی و نینو باتومی

حمام های حراراتی تفلیس و...

سفر به ترکیبی گرجستان در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 ترکیبی گرجستان و همچنین تور لحظه آخری و ارزان ترکیبی گرجستان را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 ترکیبی گرجستان از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور ترکیبی گرجستان نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.