در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز امارات

تورهای نوروز امارات

تورهای نوروز 1402 امارات

امارات متحدهٔ عربی یک همبستگی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی (پایتخت)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، رأس‌الخیمه و ام‌القوین است که پس از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ شکل گرفت. این روز را با نام روز ملی امارات جشن می‌گیرند.

هر یک از این ۷ امیرنشین از استقلال فراوانی برخوردارند، اما یک امیر موروثی به عنوان حاکم کشور ایفای وظیفه می‌کند و شورای عالی حکام که متشکل از هفت امیر است، رئیس دولت و کابینه را انتخاب می‌کند. در حال حاضر امیر و رئیس دولت امارات شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان است.

زبان رسمی کشور امارات عربی است و انگلیسی، چینی، اردو و هندی نیز کاربرد بسیاری دارد.

جاذبه های گردشگری امارات در نوروز 1402

اگر علاقه دارید تا یک سفر توریستی در نوروز 1402 به کشور زیبای امارات متحده عربی داشته باشید، به شما پیشنهاد می دهیم تا به سراغ جاذبه های گردشگری و توریستی جذاب این کشور رفته و از آن ها بازدید کنید.

 برخی از نقاط گردشگری امارات عبارت اند از:

دبی مال

برج خلیفه

فواره های موزیکال دبی

پارک آبی آکواونچر

برج العرب

دهکده جهانی و...

سفر به امارات در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 امارات و همچنین تور لحظه آخری و ارزان امارات را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 امارات از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور امارات نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.