در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز بانکوک

تورهای نوروز بانکوک

تورهای نوروز 1402 بانکوک

بانکوک یا بانگکوک پایتخت کشور تایلند است. بانکوک دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با دیگر شهرهای جهان است.

بانکوک مقام پر بازدید ترین و پر گردشگر ترین شهر جهان را نیز دارد این شهر به داشتن هتل های بسیار مجلل مراکز ، خرید و ساختمان های عظیم و فرودگاهی مدرن همانند سایر کلان شهر های جهان افتخار میکند همچنین میتوان گفت این شهر ترکیبی از جلوه های غربی ، شرقی ، باستانی و مدرن را در بردارد ، بانکوک به معنی شهر فرشته هاست  و در سال 1782 به عنوان پایتخت منتخب شد ، اکنون پس از گذشت دو قرن به کلان شهر تبدیل شده است.

جالب است بدانید که این شهر درحالی که کلان شهری مدرن و امروزی است ولی مردم آن همچنان در زندگی روزمره خود سنت و آداب و رسوم قدیمی خود را حفظ می کنند و این موضوع در معماری ، مذهب ، هنرهای سنتی و سایر جنبه های فرهنگی تور تایلند مشهود است.

جاذبه های گردشگری بانکوک در نوروز 1402

جاهای دیدنی بانکوک بی‌شمار است، از این جهت هم از آن به عنوان قلب گردشگری تایلند یاد می‌کنند. جالب است بدانید که با سفر به بانکوک می‌توانید با هزینه‌ای خیلی کمتر از سفر به کشورهای اروپایی تفریح کنید و حسابی هم خوش بگذرانید.

در این شهر زیبا و شلوغ، بناهای تاریخی و مدرن در کنار هم نمایی متفاوت را در برابر چشمان شما ترسیم می‌کنند

برخی از نقاط گردشگردی بانکوک عبارت اند از:

معبد وات فو

کاخ پادشاهی بانکوک

مزرعه تمساح

باغ رز بانکوک

رودخانه چائوپرایا و...

سفر به بانکوک در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 بانکوک و همچنین تور لحظه آخری و ارزان بانکوک را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 بانکوک از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور بانکوک نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.