در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز ارمنستان

تورهای نوروز ارمنستان

تورهای نوروز 1402 ارمنستان

ارمنستان با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری محصور در خشکی در قفقاز جنوبی واقع در جنوب غربی آسیا است.

این کشور از شمال با گرجستان، از شرق با آذربایجان، از جنوب با ایران و آرتساخ و از غرب با ترکیه مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور ایروان است.

ارمنستان کوچکترین کشور مستقل مشترک‌المنافع با ۲۹٬۸۰۰ کیلومترمربع مساحت و ۳٬۰۱۸٬۸۵۴ میلیون نفر جمعیت که از مراکز مهم صنعتی شوروی سابق محسوب می‌شد.

ارمنستان اولین کشوری بود که در اوایل قرن چهارم میلادی، مسیحیت را به عنوان دین رسمی خود پذیرفت و کلیسای آن کاملاً خودمختار و متفاوت با کلیساهای دیگر در جهان است.

جاذبه های گردشگری ارمنستان در نوروز 1402

کشور ارمنستان، این کشور کوچک اما جذاب با تاریخی غنی، در حال تبدیل شدن به یک جاذبه گردشگری جهانی است. جاهای دیدنی ارمنستان از نظر طبیعت، خیره‌کننده‌ترین مناظر اروپا را دارد؛ با قله کوه آرارات که بر افق کشور، سایه خود را گسترده است.

برخی از نقاط گردشگری ارمنستان عبارت اند از:

خانه موزه مارتیروس ساریان

موزه یرواند کوچار

مجسمه مادر ارمنستان

دژ اربونی ایروان و...

سفر به ارمنستان در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 ارمنستان و همچنین تور لحظه آخری و ارزان ارمنستان را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 ارمنستان از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور ارمنستان نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.