در صورت عدم مشاهده پکیج نوروز 1402 مورد نظرتان در وب سایت، با توجه به تنوع هتل ها و پروازها، جهت بررسی تور مد نظر با کارشناسان آژانس راه و رسم سفر تماس حاصل نمایید.

تور های نوروز آنتالیا

تورهای نوروز آنتالیا

تورهای نوروز 1402 آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای مهم ترکیه است که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد که دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد.

آنتالیا از لحاظ جمعیت پنجمین شهر ترکیه بوده، در سرشماری پایان سال ۲۰۱۹ جمعیت استان آنتالیا ۲٫۵۱۱٫۰۰۰ نفر برآورد شده‌است. این شهر سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر دنیا است.

در شهر آنتالیا بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابان‌های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

جاذبه های گردشگری آنتالیا در نوروز 1402

آنتالیا درست در خلیج آنتالیا واقع شده و بزرگترین شهر در غرب ساحل مدیترانه ای ترکیه است که هم زیبایی کلاسیک دارد و هم به سبک مدرن ساخته شده است.

برخی از نقاط گردشگردی آنتالیا عبارت اند از:

موزه باستان شناسی آنتالیا

شهربازی دنیای برف آنتالیا

اسکله قدیمی آنتالیا

برج تاریخی هیدیرلیک آنتالیا

پارک مینی سیتی آنتالیا

غار کوکاین آنتالیا و...

سفر به آنتالیا در نوروز 1402

آژانس مسافرتی راه و رسم سفر تورهای نوروز 1402 آنتالیا و همچنین تور لحظه آخری و ارزان آنتالیا را به نحوی برای مسافران خود برنامه ریزی کرده است تا با کمترین هزینه و بیشترین و بهترین امکانات و خدمات، سفری رویایی و فوق العاده را در نوروز برای آنها رقم بزند.

شما می توانید با انتخاب و رزرو تور نوروز 1402 آنتالیا از آژانس مسافرتی راه و رسم سفر، با صرف هزینه ای کم، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. راه و رسم سفر لیست قیمت های بسیار متفاوتی را به مسافران ارائه می کند تا بتوانند با توجه به خواسته و نیازشان و همچنین با در نظر گرفتن بودجه بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت تور آنتالیا نوروز 1402 با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع ایرلاین و همچنین نوع کلاس پروازی و دیگر خدمات و امکانات فراهم شده در تورها متغیر می باشد.