مشهد

یکی از عرفانی ترین، جذاب ترین و تاریخی ترین شهر های توریستی ایران، مشهد مقدس می باشد که هر روزه پذیرای تور مشهد بسیاری از سرتاسر جهان می باشد. مشهد مقدس بدلیل حرم امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) بسیار مورد توجه مسلمانان ایران و جهان می باشد و همواره زوار بسیاری سرتاسر سال برای زیارت به مشهد می آیند.

جاذبه های گردشگری شهر مشهد

مشهد ، مناطق طبیعی زیبا و مقبره و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است و تاریخ بزرگی به همراه دارد و از مهمترین این بنا ها می توان به بقعه خواجه ربیع، مسجد 72 تن، آرامگاه فردوسی، هارونیه، آرامگاه نادری، حمام مهدی قلی بیک (حمام شاه)، قلعه حاجی تراب، چهار طاقی چلاغد، روستای پاژ، برج اخنگان (اخنجان)  و تفریحگاه های تابستانه شامل: تروق، طرقبه، آلگومد، زشک و شاندیز اشاره کرد.

صحنه فرهنگی تور مشهد بسیار غنی است. در مرکز حرم , زندگی مذهبی متمرکز است. زائران شیعه از سراسر ایران و بسیاری از کشورهای جهان برای ادای احترام به امام رضا به مشهد می‌آیند که بسیار مناسب تور مشهد است. همچنین در مشهد، یک مسجد جامع با شکوه نیز وجود دارد که ساخت آن به گوهرشاد، همسر حاکم تیموری، شاه‌رخ (۱۴۰۵-۱۴۴۷ میلادی) نسبت داده می‌شود. این شهر پارک‌ها، باغ‌وحش، موزه‌ها و کتابخانه‌های زیادی را در خود جای داده است.

در خارج از مشهد، ابوالقاسم فردوسی، شاعر و نویسندۀ بی نظیر شاهنامه آرمیده است. در تور مشهد حتما از این موارد دیدن فرمایید که تور مشهد خاطره انگیزی بجای می گذارد.

سعی کنید از تمام موارد بالا و جاذبه های گردشگری مشهد در تور مشهد استفاده نمایید تا تور مشهد دلپذیری داشته باشید. تور مشهد با این جاذبه ها جذاب است و خاطرات خوبی می سازد.