چرا سفر به دبی ؟

امروزه آوازه دبی در سراسر دنیا پیچیده است. هر ساله میلیون ها گردشکر از کشورهای مختلف برای دیدن این بندر به آن سفر میکنند. دبی پرجمعیت­ ترین شهر امارات است و علاوه بر مکان های زیبا برای گردشگران، هر ساله رویدادهای بسیار بزرگی هم در آن برگزار میشود.

جاذبه های گردشگری دبی

در دبی هم میتوانید اسکی کنید و هم از رانندگی روی شنهای کویری لذت ببرید. پیست اسکی دوبی و بیابان­های حفاظت شده اطراف دبی  همواره مورد توجه گردشگران از سراسر دنیا بوده است.

اگر علاقمند به دیدن دنیای زیر آب هستید نباید آکواریوم دبی را از دست بدهید. در این آکواریم زیبا، شما به دنیای زیر آب سفر میکنید و حتی میتوانید لذت غواصی را هم تجربه کنید.

پارک آبی وایلد وادی یا وادی وحشی دبی پیشرفته­ ترین پارک آبی دنیا است. این پارک امکانات تفریحی بسیار زیادی دارد و به علاوه امکان سرد و گرم کردن آب در فصلهای مختلف سال را هم دارد.

تجربه هم­زیستی با دلفینها را هم میتوانید در دلفین بی دبی که بزرگترین مرکز نگهداری و نمایش دلفین در جهان است تجربه کنید.

پارک الممرز دبی و باشگاه گلف دبی هم از دیگر مراکز تفریحی جذاب دبی هستند که آوازه بسیار خوبی در دنیا دارند.

فواره موزیکال دبی هم بزرگترین در نوع خود است، دیدن بازی نور و حرکت آب در شب زیبای دبی چشمان شما را نوازش خواهد کرد و شبی پر از خاطره برای شما خواهد ساخت.

برج خلیفه به عنوان بلندترین ساختمان جهان هم جمع ترین­های این شهر را کامل خواهد کرد. دیدن این ساختمان بی­نظیر را از دست ندهید.

وضعیت آب و هوای دبی

همانند بنادر جنوبی ایران، دوبی هم آب و هوای گرم و مرطوبی دارد. بنابراین اگر از گرما گریزان هستید بهتر است در فصل های سرد سال از تور دوبی مانند تور سال نو میلادی دبی استفاده کنیدکه این موضوع برای مسافرین توردبی پاییز و زمستان 97 حائز اهمیت است.

هتلهای دبی

از هتل های خوب دبی میتوان به هتل برج العرب دبی، هتل اتلانتیس دبی و هتل جمیرا بیچ دبی اشاره کرد. این هتلها و دیگر هتلهای شهر بسته به امکاناتی که برای مسافران فراهم می کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند.

خرید در دبی

وصف مراکز خرید دبی را حتما شنیده ­اید. نه تنها از آسیا، بلکه از تمامی دنیا گردشگران برای خرید به مراکز خرید در دبی مراجعه می­کنند. برندهای معتبر و فروشگاه­ های بسیار بزرگ در دوبی شعبه دارند و این یعنی اگر از تور ارزان دبی لحظه آخری استفاده کنید تجربه یک خرید فوق العاده را در این شهر خواهید داشت.

از معروفترین مراکز خرید دوبی میتوان به دبی مال، مرکز خرید ابن بطوطه، دوبی مارینا مال، مرکز خرید میردف و مرکز خرید امارات را نام برد.

جشنواره ها و رویدادها در دوبی

هیچ فرقی نمیکند که در چه ماهی از سال هستید، دبی همواره برای شما یک رویداد بی نظیر خواهد داشت. از نمایشگاه­های مد و لباس تا جشن­های مناسبتی مختلف در دبی برگزار میشوند.