تور پوکت

 

سفر به پوکت:

پوکت یکی از شهرهای دیدنی تایلند به شمار می‌رود که برخی از گردشگران، از آن با عنوان جزیره‌ی بهشتی یاد می‌کنند. بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیاست. در شمال این جزیره فرودگاه بین المللی آن قرار دارد که دسترسی به آن را ممکن ساخته است.

آب و هوای پوکت:

پوکت بدون در نظرگیری اندازه و بزرگی‌اش، جزیره‌ای واقع در یک کشور گرم استوایی است بنابراین، وجود رطوبت در آن نیز دور از انتظار نیست. البته با توجه به تغييرات آب و هوايي كره زمين، در برخي سالها متفاوت خواهد بود.

جاذبه های دیدنی و گردشگری:

گردش در طبیعت بکر، یکی از تجربه هایی است که نمی توان آن را به زودی از یاد برد، برای این کار می توان با سوار شدن بر فیل از میان جنگلی زیبا و بکر عبور کرد و با کلک از میان جنگلی با پوشش گیاهی رنگارنگ و از کنار آبشاری زیبا گذشت.

آبشارهای پوکت، باغ وحش پرهیجان، قایق سواری در تنداب، زیر دریایی، سواری با موتور چهارچرخ از جاذبه های دیدنی و گردشی پوکت می باشد.

غذاهای محلی:

غذاهای شرق آسیا به گونه ای است که اغلب ایرانی ها تمایل به خوردن آن ندارند اما غذاهای تایلند وضعیت بهتری دارند. غذاهای دریایی پوکت بسیار مشهور هستند و بهشت سرآشپزهایی است که دوست دارند در مکانی شگفت‌انگیز کار کنند.

غذاهای تایلندی بدلیل استفاده از ادویه های مخصوص که طعمی شیرین و تند به غذا می دهند، معروف هستند.

پرپیا، ساتای، پنکیک روتی، یام نوا و تام خا گای غذاهای معروف پوکت وسازگار با سلیقه ایرانی ها هستند.

مراکز خرید:

چندین مرکز خرید در پوکت وجود دارد و در آن ها، لباس هایی از برندهای معروف به آسانی در دسترس هستند و خرید در پوکت بسیار وسوسه انگیز و با صرفه است.