تور آفریقای جنوبی ویژه نوروز 99(+نرخ پرواز)

  • مبدا: تهران
  • تاریخ شروع: 1399/01/02
  • هوایی
  • مقصد: کیپ تاون
  • اعتبار تا: 1399/01/02
  • مدت اقامت: 10 شب

✔ روز اول: ورود به فرودگاه کیپ تاون، بعد از رسیدن به فرودگاه کیپ تاون به استقبال شما آمده و ترانسفر به هتل محل اقامت انجام می‌شود.

✔ روز دوم:گشت شهری در کیپ تاون: روز را با بازدید از منطقه بوکاپ آغاز کرده، سپس گشتی درSignal Hill ،Table Mountain و باغ کریستین باخ خواهیم داشت. بعد از آن به مرکز خرید V & A WATERFRONT می‌رویم، در ادامه هلیکوپتر سواری بر فراز کیپ تاون را خواهیم داشت و در نهایت گشت شهری با صرف شام به پایان می‌رسد.

✔ روز سوم:گشت شهری در کیپ تاون: ابتدا سوار بر کشتی کروز از جزیره فوک‌های دریایی بازدید می‌کنیم، در ادامه بازدید از منطقه‌های HOUT BAY، کیپ پوینت، دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ‌های آفریقایی و محل تجمع پنگوئن‌ها در CAPE PENINSULA را در برنامه خواهیم داشت و پس از صرف نهار ترانسفر به هتل انجام می‌شود.

✔ روز چهارم:روز آزاد

✔ روز پنجم:حرکت به سمت پارک جنگلی: اتاق را تحویل داده و با یک پرواز داخلی به فرودگاه لانسریا می‌رویم، پس از رسیدن به فرودگاه ترانسفر از فرودگاه به سمت پارک جنگلی انجام می‌شود. تا بعد ازظهر در لانج یا همان سوئیت‌های جنگلی استراحت کرده و در ادامه گشت نیم روز در پارک جنگلی را به همراه صرف شام به صورت بوفه باز خواهیم داشت.

✔ روز ششم:سافاری در جنگل: یک سافاری جذاب در پارک جنگلی خواهیم داشت و سپس جهت استراحت به لانج جنگلی باز می‌گردیم.

✔ روز هفتم:حرکت به سمت سان سیتی: ترانسفر زمینی از پارک جنگلی به سمت سان سیتی انجام می‌شود و پس از رسیدن به مقصد می‌توانیم از تفریحات و امکانات سان سیتی استفاده کنیم. (استفاده از پارک آبی سان سیتی برای میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان می‌باشد)

✔ روز هشتم:روز آزاد جهت استفاده از تفریحات سان سیتی

✔ روز نهم:حرکت به سمت ژوهانسبورگ: ترانسفر از سان سیتی به سمت ژوهانسبورگ به صورت زمینی انجام می‌شود. در مسیر به دیدن شیرهای سفید آفریقایی رفته و از دهکده فرهنگی لسدی بازدید خواهیم کرد و پس از رسیدن به ژوهانسبورگ ترانسفر به هتل انجام می‌شود.

✔ روز دهم:گشت شهری در پرتوریا و ژوهانسبورگ: در این روز بازدید از شهر زیبای پرتوریا، منزل نلسون ماندلا، منطقه سووتو، میدان نلسون ماندلا و سنت تاون سنتر را در برنامه خواهیم داشت.

✔ روز یازدهم:پایان تور و ترانسفر به فرودگاه جهت بازگشت به ایران.

ردیف به مدت اقامت توضیحات
1 کیپ تاون 4 شب
2 پارک جنگلی 2 شب
3 سان سیتی 2 شب
4 ژوهانسبورگ 2 شب
ردیف خدمات تعداد توضیحات
1 بلیط رفت و برگشت
2 ترانسفر فرودگاهی
3 ترانسفر بین شهری
4 گشت شهری
5 بیمه مسافرتی
ردیف مدارک تعداد
1 پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار
ردیف نام و نام خانوادگی تلفن
1 سها سلیمی 021-22660410
2 الهه امیدی 02186020311 - 021-26230073

تورهای مرتبط