پارک مینی سیتی آنتالیا

تاریخ ثبت: 1397/10/07
پارک مینی سیتی آنتالیا

Mini City Antalya

آنتالیا شهری ساحلی و توریستی است که در کشور ترکیه واقع شده است و به خاطر داشتن مکان های دیدنی و تفریحی که دارد توجه خیلی از گردشگران و افراد علاقه مند به تور ترکیه را به سمت خود کشانده است. یکی از جاهایی که به مسافران تور آنتالیا پیشنهاد می شود در سفر خود از آن دیدن کنند. پارک مینیاتوری مینی سیتی می باشد. جهت آشنایی بیشتر آژانس راه و رسم سفر را دنبال کنید.

پارک-مینی-سیتی-آنتالیا-ترکیه

مینی سیتی (MiniCity) یک پارک مینیاتوری در شهر آنتالیا است که از 85  ماکت از بناهای تاریخی و دیدنی کشور ترکیه تشکیل شده است. این ماکت ها به اندازه ای خوب ساخته شده اند که با نمونه واقعی آنها تفاوتی ندارد. این ماکت هر کدام 25 برابر کوچکتر از اندازه اصلی که دارند ساخته شده اند. پارک مینی سیتی آنتالیا نزدیک به 50.000 مترمربع مساحت دارد و با ماکت های که در خود جای داده چند ساعتی توریستها و مسافران تور آنتالیا را سرگرم می کند. در حقیقت با راه رفتن در پارک مینی سیتی آنتالیا مانند این است که یک سفر کامل به دور کشور ترکیه داشته اید و با تاریخ آن آشنا خواهید شد.

پارک-مینی-سیتی-آنتالیا

مهمترین آثاری که ماکت های آنها را می توانید در این پارک مشاهده کنید مسجد ایاصوفیه، دروازه هادریان، معبد آرتمیس در افسوس، کوه چیمراه، مسجد ییولی مناره، پاموک کاله هیراپولیس و کلیسای سنت نیکولاس می باشد. این پارک از مکان های توریستی آنتالیا محسوب می شود و خانواده هایی که به همراه کودکان خود به این پارک می آیند از تماشای مساجد، کاخ‌ها و شگفتی‌های طبیعی ترکیه که در اندازه کوچکتری ساخته شده اند شگفت زده می شوند.  گردشگران و مسافران تور ترکیه با رفتن به ساحل کنتالتی در محله ارپسویو و بلوار دوملوپینار می توانند به پارک مینیاتوری مینی سیتی (MiniCity) دسترسی پیدا کنند. این پارک همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 7 عصر پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

مینی-سیتی-آنتالیا-ترکیه