مرکز خرید متروسیتی استانبول

تاریخ ثبت: 1397/09/30
مرکز خرید متروسیتی استانبول

MetroCity Shopping Mall Istanbul

اکثر مسافران ترکیه که به شهر استانبول سفر می کنند به دنبال خرید کردن هستند. این شهر علاوه بر مکان های توریستی و بنا و آثار تاریخی بیشماری که دارد از مراکز خرید فراوانی هم برخوردار می باشد که مسافران تور استانیول می توانند به راحتی در این شهر کالای مورد نیار خود را پیدا و خریداری کنند. در این بخش آژانس مسافرتی راه و رسم سفر قصد دارد تا اطلاعاتی درباره مرکزخرید مترو سیتی استانبول به شما بدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کنار ما باشید.

مرکزخرید-متروسیتی-استانبول

مرکز خرید متروسیتی (Metro City) در سال 2003 میلادی افتتاح شد. این مجموعه در 5 طبقه ساخته شده است که در منطقه بشیکتاش استانبول واقع شده است. جالب است بدانید که 3 طبقه از مرکز خرید مترو سیتی زیر زمین می باشد و ورودی جداگانه از مترو ای ویژگی های خاص این مجموعه است، به همین دلیل گردشگران و مسافران تور استانبول به راحتی می توانند از جای شهر هستند که این مرکز خرید دسترسی پیدا کنند. مرکز خرید مترو سیتی دارای 175 مغازه و فروشگاه تشکیل شده است که انواع برندهای معروف جهان و ترک در آنها وجود دارد.

مرکز خرید متروسیتی از 3 برج تشکیل شده که یکی از آنها اداری و دوتای آن مسکونی می باشد و پارکینگی که دارد گنجایش 1200 ماشین را دارد و از امکاناتی مانند کارواش برخوردار است.  مسافران تور ترکیه در این مرکز می توانند از امکاناتی از جمله سینما و پیست اسکیت روی یخ استفاده کنند، همچنین  برای کسانی که  با محدودیت های خاص مثل ویلچر تردد می کنند، طراحی مناسبی دارد. ساعت کاری مرکز خرید متروسیتی استانبول از ساعت 10 صبع آغاز می شود و تا ساعت 10 شب باز می باشد.

مرکزخرید-متروسیتی-استانبول-ترکیه