مرکز خرید سفیر استانبول

تاریخ ثبت: 1397/09/27
مرکز خرید سفیر استانبول

Istanbul Sapphire Shopping Mall

استانبول از شهرهای محبوب و پرطرفدار در کشور ترکیه است و سرشار از بناهای تاریخی و مکان های توریستی می باشد و در سال میزبان خیلی از گردشگران و مسافران تور ترکیه می باشد. در این شهر مراکز خرید و فروشگاه های فراوانی وجود دارد و مسافرانی که قصد خرید دارند خیلی راحت می توانند در این مجموعه ها کالای مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنید. مرکز خرید سفیر از مراکز شیک و شناخته شده در شهر استانبول است، اگر می خواهید بیشتر اطلاعات درباره آن بدست آورید، در کنار آژانس مسافرتی راه و رسم سفر باشید.

مرکزخرید-سفیر-استانبول-ترکیه

یکی از مجهزترین و شیک ترین آسمان خراش هایی که در شهر استانبول وجود دارد،  مرکز خرید سفیر می باشد که در منطقه لونت قرار دارد که منطقه ای اداری و تجاری در استانبول می باشد. این مجموعه در سال 2010 میلادی ساخته شد که جزو چهارمین آسمان خراش بلند در اروپا می باشد و همچنین از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شود.

مرکز خرید سفیر در 54 طبقه ساخته شده است و نخستین ساختمانی در کشور ترکیه است که با محیط زیست سازگار می باشد. طبقه آخر این مرکز خرید در ارتفاع 238 متری از سطح زمین قرار دارد که گردشگران و مسافران تور استانبول می توانند از آنجا نمای 360 درجه از شهر را مشاهده کنند. برای دسترسی به مرکز خرید سفیر استانبول راحت ترین راه استفاده از مترو می باشد، زیرا ایستگاه مترو لونت مقابل این مجموعه قرار گرفته است. در فروشگاه های مرکز خرید سفیر، انواه برندهای مشهور جهان و ترک وجود دارد و مراجعه کنندگان می توانند از امکاناتی که دارد مانند تماشای فیلمهای روز دنیا استفاده کنند. برای سرگرمی و تفریح کودکان شما مرکز بازی مخصوصی وجود دارد که گزینه ی مناسبی برای سرگرم شدن کودکان شما می باشد.

مرکزخرید-سفیر-استانبول