مرکز خرید آستوریا استانبول

تاریخ ثبت: 1397/09/26
مرکز خرید آستوریا استانبول

Astoria AVM Istanbul Shopping Mall

خرید کردن در سفر، یکی از جالب ترین برنامه ها برای مسافران می باشد پس بهتر است اطلاعاتی درباره مراکز خرید و فروشگاه هایی مکانی مه قصد سفر به آن را دارید بدست آوربد. در این بخش آژانس راه و رسم سفر قصد دارد تا در بین مراکز خرید و فروشگاه های فراوانی که در شهر استانبول وجود دارد درباره مرکز خرید آستوریا چند خطی توضیح دهد، مارا دنبال کنید.

مرکزخرید-آستوریا-استانبول

مرکز خرید آستوریا (Astoria AVM)  در سال 2008 میلادی در منطقه شیشلی شهر استانبول افتتاح شد، فضای کلی این مجموعه 35000 مترمربع می باشد که فضای شرپوشیده آن 25000 مترمربع را شامل می شود. این مرکز خرید از 110 فروشگاه و مغازه تشکیل شده است. گردشگران و مسافران تور ترکیه می توانند با رفتن به مرکز خرید آستوریا هم خرید کنند و هم تفریح کنند. در این مجموعه بزرگ یک فضای جدا برای باشگاه بدنسازی، شنا و اسپا اختصاص داده شده است، البته لازم به ذکر است که این مرکز خرید طبق استانداردهای روز آمریکا بنا شده است، در ساخت پارکینگ این مجموعه، این تکنولوژی قشنگ به چشم می خورد.

مرکز خرید آستوریا (Astoria AVM)  یک ساختمان تجاری-اداری نیز می باشد و کیانی که تمایل دارند دفتر و شرکت در این مجموعه داشته باشند، می توانند از واحدهای اداری آن استفاده کنند. از امکانات مرکز خرید ۵ طبقه ی لوکس و بسیار شیک آستوریا، می توان به کافی شاپ، هایپرمارکت، رستوران غذاهای ترکی، بین المللی، سالن نمایش مد و کارگاه‌های آشپزی اشاره نمود.

مرکزخرید-آستوریا-استانبول-ترکیه