مرکز خرید اکمرکز استانبول

تاریخ ثبت: 1397/09/26
مرکز خرید اکمرکز استانبول

Akmerkez Shopping Mall

خیلی از مسافران در طول سفر خود، یکی از برنامه های مهمشان خرید کردن در مراکز خرید و گرفتن سوغاتی می باشد. استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای موجود در کشور ترکیه است که دارای مکان های تاریخی و دیدنی فراوانی می باشد و یکی از مقصدهای اصلی در نظر علاقه مندان به تور ترکیه می باشد. مرکز خرید المرکز از مراکز خرید معروف و عالی در استانبول است که مسافران تور استانبول می توانند با مراجعه به آن نیازهای خود را نهیه کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر همراه با آژانس مسافرتی راه و رسم سفر باشید.

مرکز خرید المرکز سال 1993 میلادی در منطقه بشیکتاش شهر استانبول احداث شد. این مجموعه در4 طبقه ساخته شده است و از 246 مغازهو فروشگاه تشکیل شده است، همچنین در سال 1996 میلادی توانست عنوان بهترین طراحی و معماری را بدست آورد. در مرکز خرید المرکز می توانید انواع پوشاک آقابان و بانوان، پوشاک کودکان، وسایل الکترونیکی ، وسایل ارتوپدی، آرایشگاه، بانک، صرافی، مغازهای کیف و کفش، عینک و ... را مشاهده کنید. گردشگران و مسافران تور استانبول در این مجموعه می توانند به فروشگاه های حیوانات خانگی و سوپر مارکت هایی که دارد نیز سری بزنند. یکی از ویژگی های مرکز خرید المرکز استانبول سرویس های حمل و نقل آن است که به صورت رایگان فعالیت می کنند. طبقه لوا این مرکز خرید بازسازی شد که نزدیک به 25 میلیون دلار هزینه شد و به شکل خیلی شیک و جذاب طراحی شد.

برای نوسازی مجدد طبقه اول این مجتمع 25 میلیون دلار هزینه اختصاص داده شد و موجب شده که طرحی بسیار جذاب و فوق العاده نمایش دهد. روشنایی و نمای داخلی و خارجی، با وجود برندهای نفیس و لوکس، چینش رستوران های متنوع بر اساس سلایق مختلف گردشگران از عوامل جذب مهمان به این مرکز خرید است و در هر ماه به صورت تقریبی حدود یک تا یک و نیم میلیون نفر از این مرکز بازدید میکنند.

مرکزخرید-اکمرکز-استانبول