مرکز خرید جواهیر استانبول

تاریخ ثبت: 1397/09/25
مرکز خرید جواهیر استانبول

Cevahir Shpping Mall Istanbul

استانبول از شهرهای محبوب در کشور ترکیه است که به دلیل جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی که دارد توجه خیلی از توریستها و افراد علاقه مند به تور ترکیه را به سمت خود کشانده است. خرید کردن یکی از برنامه های مهم در سفر است و خیلی از مسافران و گردشگران به دنبال جایی می گردند که اجناس مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمت خوب تهیه کنند. مرکز خرید جواهیر می توانید انتخاب خوبی برای مسافران تور استانبول باشد. جهت آشنایی بیشتر یا این مجموعه همراه یا آژانس راه و رسم سفر باشید.

مرکز خرید جواهیر نزدیک به 420.000 مترمربع مساحت دارد و از 6 طبقه تشکیل شده است. این مجموعه در سال 2005 میلادی ساخته شد و متعلق به شرکت Cevahir Group می باشد.  مرکز خرید جواهیر 343 مغازه و فروشگاه وجود دارد و تقریباً 110.000 مترمربع از مساحت کل مرکز خرید را شامل شده است که مسافران تور استانبول می توانند در این مجموعه انواع برندهای بین المللی و مشهور ترک را مشاهده کنند. در این مرکز خرید اجناسی مانند پوشاک ، کیف و کفش ، اوازم خانگی و .... به فروش می رسد. مرکز خرید جواهیر به اندازه ای بزرگ است که یک مجموعه تفریحی سرپوشیده داخل خود دارد. این مجموعه تفریحی از 12 سالن سینما و یک سینما مخصوص کودکان، سالن تئاتر، شهربازی و همچنین 34 رستوران و فست فود تشکیل شده است که آن را تبدیل به یک مکان گردشگری در استانبول کرده است. یکی از ویژگی های جالب و دیدنی مرکز خرید جواهیر وجود سقف شیشه اس آن است که 2500 مترمربع می باشد و همچنین دارای دومین ساعت بزرگ دنیا می باشد که ارتفاع آن به 3 متر می رسد.

مرکز خرید جواهیر به شکل خیلی زیبا و خاصی طراحی شده است، راهروهای زیبای آن به همراه سیستم روشنایی مدرن باعث شده تا یکی از مراکز خرید پربازدید در ترکیه شود. این مرکز خرید در منطقه شیشلی شهر استانبول واقع شده است و برای رسیدن به آن خیلی راحت می توانید از نقاط مختلف شهر حتی بوسیله مترو نیز دسترسی پیدا کنید.