پارک حیات وحش خائو پرا تاو پوکت

تاریخ ثبت: 1397/09/16
پارک حیات وحش خائو پرا تاو پوکت

Khao Phra Thaeo Phuket

پوکت، جزیره ای معروف در کشور تایلند است که به دلیل وجود طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی و سرگرمی طرفداران زیادی بین گردشگران و علاقه مندان به تور تایلند دارد. پارک حیات وحش خائو پرا یکی از دیدنی های پوکت است که از زیبایی خاصی برخوردار است. برای آشنایی بیشتر با این پارک آژانس مسافرتی راه و رسم سفر را دنبال کنید.

پارک-حیات-وحش-پوکت

پارک حیات وحش خائو پرا (Khoa Phra Theo) از مرفح ترین مکان های جنگلی حفاظت شده در جزیره پوکت است و آخرین جنگل بارانی باثبات باستانی در منطقه تالانگ می باشد. پارک حیات وحش خاو پرا 22 کیلو متر مربع  وسعت دارد و با شهر پوکت نزدیک به 20 کیلومتر فاصله دارد. داخل این پارک انواع پرندگان و حیوانات بومی وجود دارند و گردشگران و مسافران تور پوکت در تمام فصل های می توانند در کمپ به گشت و گذار بروند

در پارک حیات وحش خائو پرا  پوکت جانورانی مانند پرندگان، فیل، میمون، خرچنگ، سنجاب ، گراز های وحشی،مار ، جوجه تیغی و حتی مورچه خوار و گربه سان ها  و گیبن ها وجود دارند، هر یک از این جانوران به گوشه ای از این پارک جذابیت داده اند. از عجیب ترین جاذبه گردشگری پوکت ، پارک محوطه نخل پشت سفید می باشد که در جهان نمونه ای دیگر ندارد و رو فرسایش است و جزو نخل های پرخطر و بسیار بلند در دنیا به حساب می آید .

پارک-حیات-وحش-پوکت-تایلند