ساحل کاتا پوکت

تاریخ ثبت: 1398/01/18
ساحل کاتا پوکت

Kata Beach Phuket

در بین کشورهایی توریستی که در قاره آسیا وجود دارد، تایلند یکی از پرطرفدارترین آنها می باشد. این کشور از طبیعت زیبا و سواحل و جزایر فراوانی تشکیل شده است. جزیره پوکت در بین علاقه مندان و گردشگران طرفداران زیادی دارد. جاذبه های گردشگری پوکت به همراه مکان های تفریحی که دارد سبب شده، تا روز به روز به تعداد مسافران آن افزوده شود. از مکان های پربازدید در جزیره پوکت می توان به ساحل کاتا اشاره کرد، در ادامه برای آشنایی بیشتر با این ساحل آژانس راه و رسم سفر را دنبال کنید.

ساحل-کاتا-پوکت-تایلند

 ساحل کاتا، نشان دهنده گوشه ای از سواحل زیبا و شگفت انگیزی است که در ناحیه غربی جزیره پوکت وجود دارد. ساحل کاتا پوکت دارای شن های سفید و آب های زلال می باشد. مسافران تور پوکت در این ساحل می توانند از امکانات تفریحی که وجود دارد نهایت لذت را ببرند.

وجود رستوران های تایلندی که در آن غذاهای معروف جهان و غذاهای دریایی خوشمزه سرو می کنند و همچنین مکان که غذاهای ارزان و خوراکی هایی مثل نوشیدنی و میوه های مختلف را عرضه می کند سبب شده تا  یکی از ساحل های محبوب در بین گردشگران و مسافران تور تایلند باشد. ساحل کاتا در پوکت به بهشت تفریحات شبانه شهرت دارد که آرامش عجیبی دارد. در قسمت شمالی ساحل قایق های ماهیگیری بسیاری وجود دارد که می توانید ماهی های تازه خریداری کنید و همراه با خوردن ماهی از دیدن امواج بزرک که به سنگ ها برخورد می کنند لذت ببرید. ساحل کاتا بیچ به عنوان ساحلی برای ورزش هایی آبی شناخته شده است.

ساحل-کاتا-پوکت