اتوبوس شگفت انگیز دبی

تاریخ ثبت: 1397/12/27
اتوبوس شگفت انگیز دبی

Dubai Wonder Bus Tours

هنگامی برای مسافرت کردن شهر دبی را انتخاب می کنید از جاذبه های گردشگری زیادی دیدن خواهید کرد و از اماکن تفریحی زیادی می توانید دیدن کنید. از جمع تفریحاتی که در دبی خیلی معروف است تور اتوبوس توریستی شگفت انگیز است که در بین علاقه مندان به تور دبی بسیار محبوب است. برای آشنایی بیشتر در کنار آژانس راه و رسم سفر باشید.

اتوبوس شگفت انگیز یک فعالیت های توریستی در شهر دبی است که به وسیله گارد ساحلی امارات متحده تائید شده است. تور اتوبوس یک سفر جالب و خاص است که برای همه مردم مناسب است و محدودیت سن و سال ندارد . مسیری که این اتوبوس طی میکند از خشکی به دریا می باشد که جاذبه های گردشگری دبی مثل دهکده های بادیه نشین، مسجد جمیرا، موزه دبی، تپه های شنی جالب و مزارعی که در آن شتر مرغ ها را پروش می دهند، پل ال واس، دادگاه دبی و.... به مسافران خود نشان می دهد.

به افرادی که سوار اتوبوس شگفت انگیزمی شود یک جلیقه نجات داده می شود. درون اتوبوس از تمامی تجهیزات مورد نیاز برای مواقع ضروری و تهویه هوای بسیار قوی در گرما و سرما، صندلی های بسیار نرم و راحت که در قسمت زیر آن یک بسته کمک های دریایی و همچنین صفحه نمایش تلویزیون بزرگ و کپسول آتش نشانی وجود دارد که می توانید از آن بهره مند شوید مدت زمان اتوبوس شگفت انگیز دبی یک ساعت و نیم می باشد.در کنار توریستها، کارکنان عالی جهت معرفی مکان های توریستی دبی قرار دارند، همچنین دو راننده و دستیار که به وضوح از شغل خود لذت می برند همراه مسافران هستند و پس از تماشای دیدنی های زیبا از خشکی وارد آب می شود و مانند یک قایق روی رودخانه شناور می ماند.

اتوبوس-شگفت-انگیز-دبی