میدان اسب دوانی دبی

تاریخ ثبت: 1397/12/27
میدان اسب دوانی دبی

Meydan Racecourse Dubai

شهر ساحلی دبی، مقصد خیلی از گردشگران و مسافران از سرتاسر جهان است، در این شهر جاذبه های توریستی و تفریحی بسیاری وجود دارد  که توجه خیلی از توریستها را نیز به سمت خود جذب کرده است. میدان اسب دوانی از جاهایی است که مورد بازدید خیلی از علاقه مندان و  مسافران تور دبی قرار می گیرد، در دادامه برای آشنایی بیشتر همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید.

میدان-اسب-دوانی-دبی-امارات

 میدان اسب دوانی از بزرگترین میدان های سوارکاری است که در دنیا وجود دارد که در سال 2010 میلادی ساخته شد. این مجموعه از دو میدان مسابقه بزرگ برخوردار است و میزبان مسابقات جهانی بسیاری است. ظرفیت میدان اسب دوانی دبی 80 هزار نفر می باشد و دارای پارکینگی است که گنجایش بیش از 8 هزار اتومبیل را دارد. در نزدیکی میدان ، یک هتل پنج ستاره به اسم باب الشمس ساخته شده است که دارای 285 اتاق می باشد که تمام اتاق های لوکس و دارای منظره ای است که به طرف میدان اسب دوانی دبی است. در این هتل بهترین خدمات به گردشگران و مسافران ارائه می شود. همچنین در کنار هتل باب الشمس، موزه و گالری نیز قرار دارد که دارای معماری و طراحی خیره کننده ای هستند و توجه خیلی از مسافران تور دبی را به خود جلب می کند.

بد نیست بدانید که در میدان اسب دوانی دبی، تسهیلات آموزشی برای همه مردم با هر سن و سالی وجود دارد که مربیان برجسته طیف وسیعی از رشته های سوارکاری از جمله نمایش پرش با اسب،رقص راه رفتن اسب و پلو را آموزش می دهند. در قسمتی دیگر یک مرکز بدنسازی با پیشرفته ترین دستگاه ها و مربیان شخصی وجود دارد. در این میدان به جز مسابقات سوارکاری، کنفرانس های بزرگ و کارناوال های بی نظیر نیز برگزار می شود.

میدان-اسب-دوانی-دبی