پارک مشرف دبی

تاریخ ثبت: 1397/12/27
پارک مشرف دبی

Mushrif Park Dubai

به مسافران تور دبی پیشنهاد می شود، مدتی که در این شهر اقامت دارند اگر زمان کافی دارند حتما سری به پارک های دبی بزنند. در این شهر پارک معروفی وجود دارد که از جاذبه های توریستی دبی محسوب می شوند. پارک مشرف از مکان های تفریحی در این شهر است که می توانید به همراه خانواده یک روز کامل را گردش کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید.

پارک-مشرف-دبی-امارات

پارک مشرف مانند پارک ساحلی جمیرا و الصفا جزو  بزرگ پارک های بزرگی است که در شهر ئبی قرار دارد. این پارک با قلب شهر دبی نزدیک به پانزده کیلومتر فاصله دارد و همچنین به فرودگاه بین المللی دبی نیز مسافت چندانی ندارد. پارک مشرف در سال 1980 میلادی احداث شد  و از مساحتی نزدیک به 500 هکتار برخوردار می باشد.  در این پارک انواع وسایل سرگرمی و امکانات رفاهی برای گردشگران و مسافران تور دبی فراهم شده است.

خانه های مینیاتوری از مهمترین قسمت هایی است که در پارک مشرف دبی وجود دارد،در این دهکده 13 خانه با طراحی های عربی، انگلیسی، آلمانی، تایلندی و ... بنا شده است. این پارک یک فضای عالی برای تفریح خانوادگی است که با امکانات باربیکیو و فضای سبز زیبایی که دارد، میتوانید یک روز کامل لذت ببرید. از امکانات دیگر پارک مشرف دبی ،وجود استخری برای کودکان و بزرگسالان می باشد که هزینه بلیط آن 10 درهم است. علاوه بر ورزش شنا، علاقمندان به دوچرخه سواری نیز می توانند با کرایه دوچرخه در مسیر مخصوص، دوچرخه سواری کنند. علاقه مندان و مسافران  در مدت زمان اقامت خود در دبی می توانند از ساعت 8 صبح  تا  10 شب از پارک مشرف دیدن کنند البته لازم به ذکر است که آخر هفته ها تا ساعت 11:30 شب می باشد.  هزینه ورودی برای افراد بالای 2 سال 3 درهم می باشد و اگر با ماشین قصد رفتن به این پارک را دارید، قیمت به ازای هر ماشین 10 درهم می باشد. پارک مشرف برای افراد با نیازهای خاص طراحی مناسبی دارد و هزینه ورودی برای این افراد رایگان می باشد.

پارک-مشرف-دبی