مرکز خرید دبی مال

تاریخ ثبت: 1397/12/27
مرکز خرید دبی مال

The Dubai Mall

شهر ساحلی دبی چند سالی از توریستی شهرهای جهان می باشد و هر روز در حال پیشرفت است و در سال میزبان تعداد فراوانی گردشگر از سرتاسر دنیا می باشد. اکثر مسافران علاوه بر دیدن جاذبه های توریستی دبی و تفریح، برای خرید کردن به این شهر سفر می کنند. مراکز خرید زیادی در این شهر وجود دارد که می توانید به راحتی کالای مورد نظرتان تهیه کنید. مرکز خرید دبی مال همه نیازهای شما را برطرف می کند. در ادامه برای آشنایی بیشتر همراه آژانس مسافرتی راه و رسم سفر باشید.

دبی-مال-امارات

دبی مال، بزرگترین مرکز خریدی است که در مرکز شهر دبی واقع شده است و هنگامی که وارد آن می شوید تعداد زیادی فروشگاه و خدمات تفریحی  را مشاهده خواهید کرد. مرکز خرید دبی مال در سال 2014 میلادی مورد بازدید 80 میلیون بازدیدکننده قرار گرفت. این مجموعه در زمینی به مساحت 12 میلیون فوت مربع ساخته شده است که به اندازه 50 زمین فوتبال می باشد و همچنین ساختمان داخلی آن از  5.9 میلیون فوت مربعی مساحت برخوردار است که از 1200 فروشگاه تشکیل شده است.  پارکینگ بزرگ مرکز خرید دبی مال ظرفیت بیشتر از 14000 ماشین را دارد  داخل این مجتمع بزرگ فروشگاه های طلا و جواهرات روز دنیا، لوازم جانبی، لباس و پوشاک برند برای تمامی سنین و صنایع دستی وجود دارد.

دبی-مال

یکی دیگر از ویژگی های دبی مال، وجود بزرگترین آکواریوم جهان است که گنجایش نگهداری 10 میلیون لیتر آب را دارد . در این آکواریوم بیشتر از هزار گونه حیوان دریایی از کوسه تا لاک پشت وجود دارد. در قسمت پایینی این آکواریم یک باغ وحش زیبا و دیدنی نیز قرار دارد که انواع گوناگون جانواران خشک شده در آن موجود است و اسکلت یک دایناسور 155 میلیون ساله که 24.4 متر طول و 7.6 متر ارتفاع دارد نیز در این باغ وحش قرار دارد. البته برای بازدید از این دو قسمت باید بلیط تهیه نمایید. دو سالن معروف این مرکز خرید، سالن آبشار انسانی و سالن ستاره می باشد که به خاطر طراحی منحصر به فرد آن، گردشگران زیادی برای عکاسی به این دو سالن می روند.
دبی-مال-امارات-مرکز-خرید

از هیجان انگیزترین بخش های مرکز خرید دبی مال، جمهوری سگا باشد که مساحت آن 76.000 متر مربع می باشد و یک مرکز بازی الکترونیکی می باشد، به علاوه در بخش دیگر از دبی مال پیست اسکی یخی المپیک وجود دارد که مسابقات جهانی در آن برگزار می شود و از  350 صندلی برخوردار است. همچنین برای افرادی که احتیاج به آموزش دارند مربیان با تجربه ای وجود دارد که به شما آموزش می دهند.

دبی-مال-امارات-مرکزخرید