پارک ساحلی جمیرا دبی

تاریخ ثبت: 1397/12/27
پارک ساحلی جمیرا دبی

Jumeirah Beach Park Dubai

زمانی که می خواهید به مسافرت بروید و حسابی تفریح و آرامش کنید، یکی از بهترین گزینه ها دبی می باشد که از اصلی ترین و پرجمعیت ترین شهرهای امارات است. جاذبه های گردشگری دبی در میان گردشگران بسیار محبوب است و خدمات و امکاناتی که به مسافران تور امارات ارائه می دهد باعث شده تا هر روز به طرفداران آن اضافه شد. پارک ساحلی جمیرا از مکان های توریستی دبی است، همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

پارک-ساحل-جمیرا-دبی-امارات

پارک ساحلی جمیرا، برای گردش خانوادگی بسیار مناسب می باشد که  12 هکتار مساحت دارد. این پارک در سال 1989 میلادی ساخته شد و جالب است بدانید که نخستین پارک ساحلی در شهر دبی است که چمنزارهای نرم و درختان کاج بلند دارد. در اطراف ساحل تخت هایی قرار دارد که مسافران تور دبی با اجاره کردن آنها میتوانند حمام آفتاب بگیرند و از آرامش آن نهایت لذت را ببرند. چندین زمین بازی متفاوت مثل والیبال ساحلی، هندبال و تنیس وجود دارد.

پیشنهاد می شود اگر برای سفر تور دبی را انتخاب می کنید حتما از پارک جمیرا دیدن کنید و از  انواع بازی های آبی که در ساحل آن وجود دارد مانند جت اسکی، پاراسل و اسکی روی آب استفاده کنید. برای افراد با نیازهای ویژه مانند کسانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند، امکاناتی مانند پارکینگ اختصاصی ، گذرگاهی صاف برای عبور و توالت های ویژه در این پارک طراحی شده است.

چندین رستوران و کافه در پارک ساحلی جمیرا موجود هستند که مسافران و علاقه مندان برای خوردن ناهار می توانند سری به آنها بزنند مسافران می تواند از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 10 شب، به گشت و گذار در این پارک مشغول شوند و از امکانات تفریحی آن استفاده کنند فقط دقت کنید که روزهای دوشنبه و چهارشنبه مختص بانوان می باشد.

پارک-ساحل-جمیرا-دبی