پارک الوصل دبی

تاریخ ثبت: 1397/07/24
پارک الوصل دبی

Al Wasl Park Dubai

اگر برای سفر خود به دنبال یک مقصد دنج و دور از شلوغی و سر صدا هستید، دبی یکی از بهترین شهرهایی است که می توانید انتخاب می کنید. این شهر در همه فصل های سال بهترین خدمات را به مسافران خود عرضه می کند. دبی دارای مکان های توریستی فراوانی است، از جمله پارک الوصل می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پارک همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید.

پارک-الوصل-دبی

شهر دبی، دارای آب و هوای گرم و شرجی می باشد که برای کاهش دما، داخل شهر پارک های کوچک و بزرگ فراوانی احداث شده است. پارک الوصل در خیابان الوصل قرار دارد که در ناحیه غربی شهر دبی می باشد. گردشگران و مسافران تور دبی می توانند با قدم زدن در این پارک لذت خوبی را تجربه کنند.

پارک الوصل دارای مساحت کمی می باشد اما با این وجود، سرشار درختان نخل بسیار بلند و همچنین چمن های سبز، نیمکت و صندلی هایی برای استراحت و پیک نیک می باشد. یک زمین بازی برای سرگرمی کودکان در این پارک وجود دارد .در حقیقت ساخت  این پارک برای رفاه حال بیماران بیمارستان ایرانیان و همراهانشان بود که در نزدیکی این پارک قرار دارد. کنسولگری ایران نیز در نزدیکی این پارک قرار دارد. مسافران تور دبی می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب از گردش در این پارک لذت ببرند.

پارک-الوصل-دبی-امارات