پارک ساحلی الممزر دبی

تاریخ ثبت: 1397/07/24
پارک ساحلی الممزر دبی

Al Mamzar Beach Park

در جهان شهرهای ساحلی طرفداران زیادی دارد و انتخاب بسیاری از مسافران برای تفریح و گردش است. در میان این شهرها، دبی از محبوبیت خاصی برخوردار است که همراه سواحل متعددی می باشد. در این مطلب آژانس راه و رسم سفر تصمیم دارد تا شما را با یکی از بزرگترین پارک های ساحلی دبی، پارک الممزر آشنا کند.

پارک ساحلی الممزر ، جزو برترین پارک های ساحلی است که در شهر دبی قرار دارد و گردشگران و علاقه مندان به تور دبی می توانند هر گونه سرگرمی و تفریحی را از نزدیک تجربه کنند و لذت ببرند. سواحل این پارک دارای سه استخر برای شنا می باشد و همچنین کلبه های خصوصی می توانید اجاره کنید و در آنجا پیک نیک داشته باشید. کودکان می توانند در زمین های بازی، سرگرم شوند و یا در فضای پارک اسکیت سواری کنند.

پارک الممزر دبی در زمینی به اندازه 109 هکتار در سال 1994 میلادی ساخته شد. در این پارک امکانات مناسبی برای افراد با شرایط خاص ارائه می دهد، مانند گذرگاه های مخصوص سرویس بهداشتی مناسب. در این پارک حدود 1600 درخت نخل و 300 درخت نارگیل کاشته شده تا فضای سبز مناسبی ایجاد کند و دمای هوا را تا حدی خنک کند. در سواحل این پارک زمین های مناسبی برای بازی های گروهی بسکتبال، فوتبال و والیبال ساحلی درست شده و مسافرین دبی می توانند همراه با خانواده و یا دوستان خود اوقات خوشی را داشته باشند.

توجه کنید که ساعت کاری این پارک ساحلی از 8 صبح تا 11 شب می باشد و روز های دوشنبه و چهارشنبه فقط مختص بانوان و کودکان می باشد. ورودی برای هر نفر 5 درهم  و هر ماشین 30 درهم می باشد.