پارک زعبیل دبی

تاریخ ثبت: 1397/07/24
پارک زعبیل دبی

Zabeel Park Dubai

دبی، شهری است که در جهان مشهور است و در طی چندین سال گذشته رشد اقتصادی چشم گیری داشته است و در صنعت گردشگری هم در لیست شهرهای توریستی قرار دارد. مکان های دیدنی دبی بسیار فراوان است. در این بخش آژانس راه و رسم سفر توضیحاتی درباره پارک زعبیل می دهد.

آب و هوای دبی گرم است و به دلیل شرجی که دارد تلاش می کنند که فضای سبز این شهر را روز به روز افزایش دهند. پارک زعبیل یکی از همین پارک هاست که در سال 2005 میلادی افتتاح شد. این پارک در زمینی به مساحت 47 هکتار شناخته شد. پارک زعبیل جزو پارکهای بزرگی است که در شهر دبی قرار دارند و دارای محیطی زیبایی است که برای برگزاری نمایشگاه ها و اجرای موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد. این پارک یکی از مکان ها توریستی دبی است که نام آن در بین گردشگران و مسافران تور دبی شناخته شده است. پارک زعبیل برای گردش خانواده ها بسیار مناسب است و دارای فضایی برای بچه ها است. یکی از امکانات مهم این پارک وجود قایق در دریاچه آن است که علاقه مندان می توانند قایق رانی را تجربه کنند، به علاوه در اطراف این دریاچه زمین گلف، باشگاه بدنسازی نیز موجود است.

پارک زعبیل مثل سایر پارک هایی که در شهر دبی موجود است از درختان نخل زیادی  برخوردار است که تعداد آنها نزدیک به 3000 نخل می باشد که در کنار 7000 درخت متفاوت دیگر قرار دارند. در این پارک برای گردشگران اینترنت بیسیم رایگان در نظر گرفته شده است و  ورودی برای هر نفر 5 درهم می باشد. مسافرین تور دبی به یاد داشته باشند که ساعات بازدید از این پارک از 8 صبح تا 11 شب می باشد.

یکی از جدید ترین جاذبه های این پارک، قاب بزرگ دبی می باشد، البته ساخت این قاب 150 متری هنوز به پایان نرسیده است ولی دیدن سازه آن خالی از لطف نیست.

پارک-زعبیل-دبی