پالم جمیرا دبی

تاریخ ثبت: 1397/12/27
پالم جمیرا دبی

Palm Jumeirah Dubai

در سال 2008 میلادی نخل جمیرا که یکی از مجموع الجزایر مصنوعی نخلی در شهر دبی است افتتاح شد. عملیات ساخت این جزیره در سال 2001 میلادی آغاز شد که تا سال 2009 ، تعداد 2 هتل بر روی آن افتتاح شد. در ادامه همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید تا بیشتر در باره این جزیره بدانید.

طراحی پالم جمیرا، از روی یک نخل گرفته شده است که از 17 شاخه بزرگ تشکیل شده است و دور آن با یک هلال به طول 12 کیلومتر ساخته شده است. جالب است بدانید که این هلال قادر است موج هایی به طول 4 متر را مهار کند. نخل جمیرا یک نماد جهانی است که در هیج کجای جهان شبیه آن را نمی توانید پیدا کنید. این جزیره یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری دبی است و در عین حال بزرگترین جزیره مصنوعی که در دنیا قرار دارد

در پالم جمیرا دبی بیشتر از 4000 ویلای شیک و مجلل به همراه هتل های 5 ستاره وجود دارد که همه آنها دارای فول امکانات  می باشند. از هتل های معروفی که در این جزیره موجود است، هتل آتلانتیس است که مدرن ترین و شیک ترین هتل های دبی است. بیشتر هتل های موجود در این جزیره از تراس های بزرگ و زیبا برخوردار هستند و از شیشه های قدی ساخته شده است و امکان تماشای منظره زیبای  جزیره نخل را به مسافران تور دبی می دهد.

در پالم جمیرا، جاهای دیدنی بیشماری وجود دارد که مسافران تور دبی و توریستها می توانند با گشت و گذار حسابی از سفر خود لذت ببرند. در این جزیره قایق های بادبانی یا قایق های کوچک همراه با راهنما قرار دارد، همچنین ورزش های آبی مانند غواصی و شاتل را می توانید در این مکان تجربه کنید.  گرفتن حمام آفتاب در ساحل زیبای این جزیره حتما برای شما لذت بخش خواهد بود. در اطراف این جزیره درختان نخل بلند و گیاهان زیادی وجود دارد که باعث می شود شما گرمای زیاد هوای دبی را احساس نکنید. این جزیره دارای مراکز خرید بزرگ، پارک دریایی سی ورلد، پارک آبی و رستوران های شیک با هر نوع سلیقه ای می باشد. مونوریل موجود در این جزیره 5.4 کیلومتر طول دارد که نوک جزیره را به انتهای آن وصل می کند.

پالم-جمیرا-دبی