موزه پیکاسو بارسلونا

تاریخ ثبت: 1397/07/17
موزه پیکاسو بارسلونا

Museu Picasso

در میان شهرهای کشور اسپانیا، بارسلونا از طرفداران زیادی برخوردار است و در طول سال میزبان تعداد زیادی توریست از نقاط مختلف جهان می باشد. در این شهر جاذبه های توریستی فراوانی وجود دارد، از بناهای تاریخی گرفته تا طبیعت خیره کننده و مراکز خرید و موزه که توجه مسافران تور اسپانیا را به خود جذب می کند. در ادامه همراه با راه و رسم سفر باشید تا با موزه پیکاسو شهر بارسلون آشنا شوید.

موزه-پیکاسو-بارسلونا

در شهر بارسلونا معروف ترین موزه ای که وجود دارد، موزه پیکاسو می باشد در آن اولین آثارهای پیکاسو وجود دارد و در لیست مکان های گردشگری بارسلونا می باشد. پابلو پیکاسو اهل شهر مالاگا است که از شهرهای جنوب کشور اسپانیا می باشد. خانواده پیکاسو در سال 1895 میلادی به شهر بارسلون نقل مکان کردند و پیکاسو تا سال 1904 میلادی در آنجا زندگی کرد. پدر پیکاسو معلم هنر بود و دوران کودکی پیکاسو به تحصیل هنر در شهر  مالاگا گذشت، ولی تاثیر گذارترین سالهای زندگی اش را در بارسلون به سر گذراند. پیکاسو، خود را اهل شهر بارسلون می دانست و سال‌های ابتدایی زندگی خود به عنوان نقاش در بارسلونا بود و اولین نمایشگاه‌های نقاشی های خود را در این شهر برگزار کرد.

نقاشی‌ها و تابلوهای معروف پیکاسو در شهر بارسلون موجود نیست ، ولی آثاری منحصر به فرد و خاص از 4000  اثر از آثار هنری آن با طرح‌ها و نقش‌های اولیه بر روی بوم‌های اولیه را می توانید در موزه پیکاسو مشاهده کنید. بازدید از این آثار بیانگر مسیر پیشرفت قابل توجه پیکاسو از یک هنرآموز معمولی به بهترین و محبوب‌ترین هنرمند در دنیا می باشد. این موزه در چندین عمارت باشکوه و مجلل گوتیک در محله بورن در شهر قدیم بارسلون واقع شده است. مسافران تور اسپانیا می توانند بلیط تور پیاده روی و گردش در موزه پیکاسو به همراه راهنمای تور را بصورت آنلاین رزرو کنید.

موزه-پیکاسو-بارسلونا-اسپانیا