موزه ملی هنر کاتالونیا بارسلونا

تاریخ ثبت: 1397/07/17
موزه ملی هنر کاتالونیا بارسلونا

Museu Nacional d'Art de Catalunya

بارسلونا  از آن دسته شهرهایی است که تا زمانی که در آن اقامت دارید به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد،اگر برای مسافرت تور اسپانیا را انتخاب می کنید فصل تابستان بهترین زمان است. موزه ی ملی هنر کاتالونیا،علاوه براینکه یک موزه بسیار تماشایی است، به دلیل طراحی زیبایی که دارد و محیط خارج آن و وجود رقص نور و آوایی که شب ها در فواره های مقال به گوش می رسید باعث شده تا از پربازدیدترین  جاذبه های گردشگری بارسلونا حساب شود. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این موزه همراه با آژانس راه و رسم سفر باشید.

موزه-ملی-هنر-کاتالونیا-بارسلونا-اسپانیا

موزه ی ملی هنر کاتالونیا نزدیک به میدان پلازای شهر اسپانیا می باشدو همچنین ساختمان معروف آرنای در کنار میدان قرار گرفته است. مسافران تور اسپانیا می توانند بعد از بازدید از ساختمان آرنا از موزه ملی هنر کاتالونیا  و بعد از آن، به سمت کوه های اطراف بروند تا از محل برگزاری  مسابقات المپیک بارسلون بازدید کند، درادامه نیز سوار تله کابین شوند  و در ساحل و در بندرگاه شهر بارسلونا پیاده شوند.

موزه ی ملی هنر کاتالونیا برای نمایشگاه جهانی 1929 میلادی بنا شد و درسال  1990  میلادی تبدیل به موزه شد. هنگامی که از آرنای بارسلون و میدان اسپانیا وارد موزه می شوید تا هنگامی که به ساختمان اصلی  موزه برسید،  محیطی زیبا و خیره کننده را تماشا خواهید کرد. وجود حوض های متعدد و آبنماهای شگفت انگیز که در این محل می باشد بسیار چشم نواز می باشد و موجب خنک کردن هوای این منطقه می شود.

موزه ی ملی هنر کاتالونیا بر روی تپه ای به نام Montjuïc می باشد. داخل این موزه نقاشی هایی با عنوان مذهبی و کلیسایی سبک رومانسک موجود می باشد. همچنین میتوانید نقاشی هایی  در زمینه های modernisme و noucentisme را مشاهده کنید. موزه ی ملی هنر کاتالونیا در ساختمان Palau Nacional با طراحی به سبک ایتالیایی که در سال 1929 ساخته شد واقع شده است. این ساختمان از سال 1934 میلادی میزبان موزه ملی هنر کاتالونیا است. سال 1990  میلادی مصادف با ملی شدن موزه هنر کاتالونیا  بازسازی و تغییراتی در ساختمان این موزه داده شد. هنگامی که از ساختمان موزه ی ملی کاتالونیا عبور می کنید و از تپه Montjuïc  بازدید کنید صحنه های آشنایی را مشاهده خواهید کرد  و می فهمید که این تپه جدا از اینکه  میزبان موزه ی ملی هنر کاتالونیا است، در سال 1992 میلادی میزبان المپیک تابستانی شهر بارسلونا نیز بوده است و مسابقات المپیک در فضایی که در بالای این تپه و پشت ساختمان موزه ی ملی هنر برگزار شده است. با اینکه موزه تا پیش از تاریخ ذکر شده فعال بوده و مورد بازدید  مردم بوده است اما در روز 16 دسامبر سال 2004 میلادی به طور رسمی افتتاح شد.

جدا از اینکه علاقه مندان به هنر از موزه ی ملی هنر کاتالونیا بارسلونا بازدید می کنند، تعداد زیادی از ورزشکاران هم  مبتدی و  هم مسابقه ای را تماشا خواهید کرد که در هوایی سالم این تپه مشغول ورزش کردن هستند.

موزه-ملی-هنر-کاتالونیا-بارسلونا