مرکز خرید ال کورت اینگلز بارسلونا

تاریخ ثبت: 1397/07/07
مرکز خرید ال کورت اینگلز بارسلونا

El Corte Ingles Barcelona

 در میان مراکز خریدی بیشماری که در شهر بارسلونا وجود دارد، ال کورت اینگلز نام شناخته شده ای در میان آنها است و مورد توجه خیلی از مسافرهای تور اسپانیا می باشد . در این مرکز خرید می توانید هر چیزی را که می خواهید به راحتی تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه آژانس مسافرتی راه و رسم را دنبال کنید.

مرکزخرید-ال-کورت-اینگلز-بارسلونا

زمانی که وارد مرکز خرید ال کورت اینگلز بارسلونا می شوید از پوشاک گرفته تا کفش های زنانه، وسایل دیجیتال و اسباب بازی را می توانید مشاهده کنید. زمانی که به این مجموعه نگاه می کنید شاید بیشتر شکل یک مدرسه قدیمی بزرگ باشید،ولی درواقع باید گفت که یکی از مهمترین مراکز خرید در شهر بارسلونا است. این مرکز خرید در 7 طبقه ساخته شده است که طبقه اول لوازم آرایشی ولباس زنانه ، طبقه دوم لباس مردانه و آژانس مسافرتی ، طبقه سوم کیف و لباس بچگانه و کفش ، طبقه چهارم لباس نوجوان ، طبقه پنجم مبلمان خانه و لوازم برقی ، طبقه ششم صوتی تصویری و طبقه هفتم دارای کتابخانه و فروشگاه های اسباب بازی است ال کورت اینگلز یکی از بهترین مراکز خرید بارسلونا و مراکز خرید اسپانیاست.

در مرکز خرید ال کورت اینگلز بارسلونا ، از بهترین مراکز خرید در بارسلون میباشد. اين مجموعه خريد کليه اجناس مورد نياز شما را خواهد داشت هرچند که اجناس بي­ ترديد ارزان نخواهد بود اما از کيفيت خوبي برخوردار است. در فصل حراج اجناس خوب با کيفيت مناسب و با قيمت عالي يافت مي­شود. باتور اروپا به اسپانیا سفر کنید و از این مرکز خرید دیدن کنید.

مرکزخرید-ال-کورت-اینگلز-بارسلونا-اسپانیا