مرکز خرید ایلا بارسلونا

تاریخ ثبت: 1397/07/17
مرکز خرید ایلا بارسلونا

l’illa shopping Center Barcelona

بارسلونا، یکی از شهرهای گردشگری کشور اسپانیا است که در سال مورد بازدید تعداد بیشماری توریست قرار می گیرد. در این شهر تعداد زیادی مراکز خرید وجود دارد ، امروز آژانس مسافرتی راه و رسم سفر درباره یکی از مراکز خرید شناخته شده این شهر به اسم مرکز خرید ایلا بارسلونا می پردازد. در ادامه برای آشنایی بیشتر همراه ما باشید.

مرکز-خرید-ایلا-بارسلونا-اسپانیا

مرکز خرید ایلا، از مراکز خرید پرطرفدار و مدرن در شهر بارسلونا می باشد. این مجموعه به سبک آوانگارد طراحی شده است و در یکی از خیابان های شلوغ شهر بارسلون قرار گرفته است. تعداد زیادی از مارک های شناخته شده از جمله مارکس و اسپنسر، FNAC، دیزنی ، زارا و… در مرکز خرید ایلا موجود است و مسافران تور اسپانیا به راحتی می توانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند.

مرکز خرید ایلا در خیابان دایگونال بارسلونا قرار دارد که از خیابان های مشهور شهر است، بد نیست بدانید که در این مجموعه بزرگ نزدیک به 170 رستوران و فروشگاه می باشد، علاوه بر این درون این مرکز خرید دو هتل چهار ستاره، سالن بدنسازی، پارک تفریحی وجود دارد. پارکینگ ایلا به گونه ای ساخته شده که ظرفیت 2400 خودرو را دارد . اگر در تور اروپا همراه با خانواده و فرزندانتان سفر می کنید، نگران خسته شدن بچه هایتان نخواهید بود، در پارک تفریحی مدت زیادی رو سرگرم خواهند بود.

مرکز-خرید-ایلا-بارسلونا