مرکز خرید لاس آرناس بارسلونا

تاریخ ثبت: 1397/12/27
مرکز خرید لاس آرناس بارسلونا

Las Arenas Barcelona

بارسلونا از شهرهای توریستی در کشور اسپانیا می باشد که طرفداران زیادی در بین توریستها و علاقه مندان تور اروپا دارد. این شهر علاوه بر مکان های دیدنی و تاریخی که دارد، از مراکز خرید فراوانی نیز برخوردار است که اجناس عالی و با کیفیت را به راحتی می توانید در آنها خریداری کنید. در این مقاله آژانس راه و رسم سفر شما را با مرکز خرید لاس آرناس آشنا می کنید که از مراکز شناخته شده در شهر اسپانیا می باشد.

مرکز خرید لاس آرناس شهر بارسلونا به دلیل طراحی خاص و زیبایی که دارد مشهور است و ارزش حداقل یک بار دیدن را دارد. این مجموعه که یکی از مکان دیدنی بارسلونا تبدیل شده است به صورت گرد بنا شده است که به حلقه گاوبازی معروف شده و در خیابان اسپانیا این شهر واقع شده است و از شناخته ترین مراکز تجاری در بارسلونا می باشد.

 طراحی خاص و جالب مرکز خرید لاس آرناس سبب شده تا یک تجربه خرید متفاوت از فروشگاه های شناخته شده را امتحان کنید و بتوانید مایحتاج خود را پیدا و خریداری کنید. بر روی پشت با این مجموعه یک کافه به اسم Plaça Espanya وجود دارد که به علاقه مندان و مسافران تور اسپانیا توصیه می شود در آخر خریدشان از آن دیدن کنند و از شکوه آن لذت ببرند.

مرکز خرید لاس آرناس بارسلونا، به خاطر معماری خاص و جالبی که دارد ارزش دیدن را دارد،حتی اگر نیازی به خرید نداشته باشید . افراد می توانند بعد از خریدشان به “مونتجویس”  که در نزدیکی آنجا است بروند. این مرکز همچنین میزبان رویدادهایی مثل گروههای موسیقی و نمایش رقص بوده است.ساعات کاری: هر روز از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب میباشد.

مرکزخرید-لاس-آرناس-بارسلونا-اسپانیا