بازار هتل شهر پاریس

تاریخ ثبت: 1400/09/04
بازار هتل شهر پاریس

BHV Marais

مسافران تور پاریس علاوه بر دیدن جاذبه های توریستی پاریس، برای خرید کردن به این شهر سفر می کنند. مراکز خرید زیادی در این شهر وجود دارد که می توانید به راحتی کالای مورد نظرتان را با کیفیت مناسب و عالی تهیه کنید. آژانس راه و رسم سفر در این بخش قصد دارد تا به معرفی یکی از مراکز خرید پاریس به نام بازار هتل شهر بپردازد، در ادامه با ما همراه باشید.

بازار هتل شهر یکی از مراکز خرید گرون قیمت در پاریس است. این مرکز خرید با حروف اختصاری و با عنوان HBV هم شناخته می‌شود. این مرکز خرید علاوه بر جنبه‌های تجاری، از لحاظ تاریخی هم مهم است، چرا که ساختمان آن در سال 1852 ساخته شده است.

این مرکز خرید در سال 1856 ساخته شده و در 8 طبقه و با برجک زیبا و به یادماندنی روبه تالار شهرداری پاریس در خیابان ریوولی پاریس واقع شده است. بازار هتل شهر به علت موقعیت جغرافیایی و واقع شدن در مرکز توریستی و همچنین مرکز شهر، بسیار مورد علاقه پاریسی ها و همچنین توریستهای تور پاریس می باشد.

رفتار دوستانه فروشندگان و تنوع کالاها، باعث شده که بسیاری از مشتری‌ها به این مرکز خرید وفادار باشند. گران و لوکس بودن کالاها هم باعث کم شدن این وفاداری نشده است.

آدرس مرکز خرید بازار هتل شهر

Adresse : 52 Rue de Rivoli, 75004 Paris, France

اگر قصد سفر به پاریس را دارید میتوانید به آژانس راه و رسم سفر مراجعه کنید. آژانس مسافرتی راه و رسم سفر آماده ارائه بهترین خدمات مسافرتی با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید با انتخاب تور پاریس یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.